19.6.2010 Stráž pod Ralskem. Wakeboarding a umění žít ve tmě
Krutý páteční večer na mém oblíbeném místečku a v mé oblíbené hospůdce zapříčinil, že jsem oči v sobotu 19.6.2010 rozlepil až kolem oběda. Rychlá sprcha a pasta místo snídaně a vyrazit směr Zličín k bráškovi pro auto.( Proč bydlí na venkově a ne v Praze jsem ještě nepochopil. ) Do Stráže pod Ralskem přijíždím v průběhu krásného slunečného červnového odpoledne. Areál vodních sportů už žije nebývalým pohybem a mumrajem. Na vleku řádí rideři užívající si nové překážky, které od mé poslední návštěvy vyrostly na hladině. Sud s nějakým nápisem pro začátečníky a bílý nafukovací freeride pro pokročilejší a že jich tu za ten den bylo. Pavlík, tentokrát bez grilu a masa, ale pevně nohama na wakeskatu. Jirka, který dorazil jen na otočku, ale přesto zaválel a předvedl i trenérské zkušenosti při prvních jízdách také Jirky M. s novými věcmi od LiquidForce. Eva, Marek a Lukáš, jak na prknech tak v zázemí skvělá práce. Očekávali jsme i Péťu, ale práce mrška nepustila.
Wakeboarding, wakeskating a water ski na hlavním vleku. Při břehu natažený bezchybný cablevlek Neverride. Bar a grill s příjemnými mimo pražskými cenami v zázemí. Odvoz na gumáku pro odpadlíky v zadních částech jezera. Mazec kousky za a na vodním skútru. Krásky nejen v neoprenech. Příjemná hudba a společnost bandičky místních skaterů a paličů. Osvětlení jak na vodě tak na souši. Pár(set) otravných komárů.
( DOPORUČENÍ : krmit častěji nebo REPELENT NUTNÝ. ) Fotodokumentace Já a Eva a dorazí na web hned jak to bude možné.
Večer jsem podnikl exkurzi do místní pizerie. Ano, tady existuje místo, kde se zastavil i čas, a to tak ke konci minulého století. Přesto steaky i pizza výborné. Sobota se vydařila a jsem rád, že jsem do Stráže nakonec vyrazil, ale příště nesmí chybět na noční wakeboarding řádná skautská příprava. Tyto věci jsem trochu postrádal (některé i více): BUNDA, SPACÁK, REPELENT, REPELENT (píši 2x byl doopravdy potřeba), DEKA, NĚJAKÉ SVĚTÝLKO, SLEČNA ( o tom raději jindy
)…………… JEDNODUŠE BOMBA SOBOTA.

sending...




