2.kolo PČR wakeboard & wakeskate INFOSERVIS

Pěkně nám to léto uhání a DRUHÉ KOLO POHÁRU ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu už je za dveřmi!
Druhý díl se jede již tuto sobotu 18.7.2015 naTěrlicku u Havířova. A na co se můžete těšit?

Již tuto sobotu vypukne
2. DÍL POHÁRU ČESKÉ REPUBLIKY ve wakeboardingu a wakeskatingu 2015.
IMG_8231[sc:ad2]

Počasí jsme objednali, program je nabitý
a my už se nemůžeme dočkat! A ty?

Počasí můžete sledovat ZDE

Mapa akce konání ZDE

Program na tuto sobotu 18.7.
09:00 registrace
10:00 start závodů
18:00 burger contest
19:00 vyhlášení + předání cen
22:22 ohňostroj
22:30 mejdan

STARTOVNÉ NA MÍSTĚ 350,-
Startovné na všechny 3 závody 899,-

Pro registrované jezdce bude páteční jízdné na 1 hodinu za cenu 200 Kč,
2 hodiny za 250 Kč
celodenní 350 Kč

Vlek se v pátek bude točit až do 20:30!
Celý seriál obsahuje 4 závody z nichž se započítávají 3 nejlepší výsledky.

Po skončení třetího závodu budou sečteny body jednotlivých jezdců v jednotlivých kategoriích a disciplínách. MČR je nominační závod. Nominovat se může každý s platnou registrací ČSVLW a získáním 100 bodů z prvních třech dílů Poháru České republiky 2015.

Chuťové buňky osvěžíme v soutěži o nej hamburger! Bez týhle lahodný soutěže už by to ani nešlo! Super tajné recepty s sebou, můžete uchvátit chuťové buňky poroty a odnést si nějakou pěknou cenu.

Předveď burger a vyhraj!

Amatérští fotografové a kameramani jsou opět srdečne zváni, aby se stali součástí našeho týmu a společně vytvořili to nej video a fotogalerii.

Na místě budou stánky našich sponzorů, kde nezapomeňte omrknout nejnovější modely wakeboardů a ty nejlepší fashion modely k vodě!
IMG_3145
Na místě nebude chybět ani wakemag Fotostěna  , kde se budete moci nechat blejsknout naším týmem a najít se na webu wakemag.cz

 

 

 

 

 

[sc:ad4]

Sponzoři:

Monster energy, Wakeshop.cz, Liquid Force, Marine, Cake Café, řeznictví Pavel Svoboda, MANA, Coolsocks, Boardstar, Restaurace a penzion Velký Dvůr, Ski surf sport, Gumotex

 

%d bloggers like this: