Fotoreport: 2. kolo PČR ve wakeboardingu a wakeskatingu Těrlicko

Aktualizace 18:20

Dnešní den je z větší části za námi, závody vrcholí finálovými jízdami, ve kterých ze sebe riders ždímají opravdu to nejlepší. Ve vodě jsou právě ženy v kategorii open, po nich se ještě předvedou muži open.


Trošku se nám zatáhlo, ale vypadá to, že bouřka a déšt nás minou, což nám hraje do karet na večerní mega after party, na kterou už se všichni moc těšíme!

Aktualizace 15:00

Na břehu probíhá totální pohoda a chill…krásný baby v plavkách se sluní, děti si hrají, a na vodě je momentálně “klid před bouří”.

IMG_0085.JPG

Za malou chvíli totiž odstartuje finále dnešního závodu, do kterého se mimochodem nominoval Honzik Bartoň, rider ze Stráže pod Ralskem a mistr České republiky do 15 let 2014.

IMG_0089.JPG

Aktualizace 12:10

Máme pro Vás nejžhavější novinky přímo od vleku. Na začátku proběhla malá změna, a jako první odjely neregistrované ženy, dále chlapci do 19 let, wakeskateři a teď na vodě předvádějí hustý triky zkušení muži masters. Do toho všeho nám tu Jirka hezky povídá o provedených tricích. Je opravdu na co koukat.

IMG_0083.JPG

 

10:10 Zdravíme z Těrlicka. Počásko je opravdu bájo, dobrá nálada a registrace právě za námi.    

Začíná to tu pěkně žít. Právě probíhají pečlivé přípravy závodníků.

 

Poctivé tréninkové jízdy.


A za chvíli startuje první kategorie dnešních závodů junioři do 19 let, kde svůj skill jako první závodník předvede Fanda Sočinský.

 

 

 

@Monigg