3. kolo Poháru ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu 2015

Aktualizace 19:20

Tak už známe i dnešního burger mistra…jsou dokonce 4… Bylo to náročný, ale porota nikdy nelže. Nejlepšího burgera dnes ukuchtil tým s jménem Break a leg.

image

image

image

image

Gratulujeme. A teď konečně jdeme slavit.

Vidíme se příště v Hradci Králové, a to 5.9.2015 na posledním kole PČR a zároveň i Mistrovství ČR. Těšíme se!

Děkujeme našim sponzorům za podporu, protože bez nich by to nešlo, a vám všem, kteří jste součástí těchto užasných akcí.

Aktualizace 18:30

Závody jsou u konce a my známe výsledky všech kategorií 3. kola PČR a rádi se s vámi o ně podělíme!
image

V kategorii Ženy open se jako třetí umístila Monča Havránková, druhá Aďa Cigániková a první skončila Natka Knechtová.
Další kategorií byl wakeskate, kde se třetí umístil Domčus Matýsek, druhé místo tentokrát bere Patrik Hanes a vítězem je Mates Štěpánek.
Zkušený master Mates Blahovec si odnáší bronz, Martin Adamec má stříbro a zlatý master je Zdenda Mrštný.
image

A nejlepší na konec… V kategorii Muži open nám bombovou jízdu, která stačila na třetí místo, odjel Honza Krejbich, o kousek před ním skončil Vojta Krčmář a nejlepším jezdcem nemůže být nikdo jiný než….. Patrik Hanes, který si za dnešní jízdu odnáší 99 bodů.

Všem jezdcům gratulujeme a děkujeme za super podívanou.

Teď nás čeká BURGER soutěž, na kterou se všichni moc těšíme! Protože jsme co? No přeci strašně hladový, po tom náročným dnu. A pak už čeká jenom paaaartyy.
image

Aktualizace 14:30

Právě se dojelo finále neregistrovaných mužů, kde se třetí umístil David Honz, druhý Petr Tíkal a první skončil Jirka Přibil.
A už známe i pořadí kategorie neregistrovaných žen, které vypadá takto: třetí místo Katka Raselová, druhá Renča Samková a nejvíce se povedlo Klárce Hanzelíkové.
Teď na dráze máme finálové jízdy kluků do 19 let.
K tomu všemu nám tady pecky pouští DJ Alby.

image

Samozřejmě tu máme i naše krásné hostesky, které našim divákům poskytují informace o doprovodném programu. Prostě bájo 🙂

image

A za chvíli se na startu ukáží ženy kategorie open. Kde mimo jiné svou jízdu předvede naše nadějná mladá jezdkyně Natka Knechtová. Už se moc těšíme!
image

Aktualizece 12:15

Ahoj, čauko a krásné dopoledne ze Stráže pod Ralskem. Vedro klasický jako v posledníh měsících, pláž plná fanoušků a nám už odjíždí třetí kategorie kvalifikace, a to jsou chlapci do 19 let. Odjetou kvaldu mají také neregistrované ženy a stejně tak neregistrovaní muži

image

.

image

Ze břehu to všechno komentuje bůh moderovaní KAYAK!!.. Jou jou super se na to kouká a bombově poslouchá.

image

A samozřejmě probíhá poctivá příprava riderů, kteří čekají až nám budou moct ukázat progress od posledního kola, které proběhlo v moravském Těrlicku.

image