Adrenalinový koutek – výstava Lodě na vodě 2016

Náplavka je oblíbeným místem snad všech Pražáků. Voda, hudba, skvělá atmosféra a vychlazené pivko! Již příští týden bude hostit velkou výstavu Lodě na vodě! Součástí 8.ročníku výstavy bude i adrenalinový koutek, kde samozřejmě MY nebudeme chybět! A vy byste rozhodně taky neměli! Flyboard! Wakeboard! Jetsurf! Čekají nás 4 dny nabité sportem, adrenalinem a zábavou, takže zapište si do diáře! 21.4.-24.4. Náplavka ožije vodním sportem!

Wakeboard (Wakemaster)Wakemaster 01

Jednou z největších atrakcí letošní výstavy bude postaveni vleku na wakeboard přímo na Náplavce. Každý návštěvník výstavy si bude moci zapůjčit prkno, helmu a neoprén a vyzkoušet wakeboard zdarma na vleku! Bude pro vás připraven vlek dlouhý 120 metrů typu WM 02 od firmy Wakemaster.

vice info najdete na:

W: www.wakemaster.cz

E: info@wakemaster.cz

 

Flyboard (Flyboard Czech Connection)

Flyboard CFlyboard - Tandem a Skokzech Connection pro vás připravil také velice zajímavý program!

Každý den bude mít až 9 z vás možnost vyzkoušet let na Flyboardu za neuvěřitelnou cenu!

 

AKČNÍ NABÍDKA – A třem z vás ještě vrátíme peníze!

Nevěříte? Stačí, když přivedete další kamarády, kteří vás budou podporovat jakýmkoliv způsobem. Kdo bude mít nejlepší fanoušky, dostane let zdarma.

Zašlete email na info@flyboard-czech-connection.cz a přihlaste se do soutěže!

Pak další pecka! Tou bude tandemový let a skok přímo z Flyboardu v provedení dvou nejlepších skokanů českého poháru a účastníků High Jump a to v pátek a v sobotu vždy od 16h.

A v sobotu okolo 12 h uvidíte největší hvězdu Petr Civín 01českého flyboardingu a 2. nejlepšího flyboardistu v Evropě, Petra (Twister) Civína!

 

 

W: http://www.flyboard-czech-connection.cz/

M: +420 602 411 111

E: info@flyboard-czech-connection.cz

 

 

 

 

Jetsurf Prague

JetSurf je ultralehký surf, poháněný vlastním spalovacím motorem. Je to český vynález, navržený a vyráběný v Brně. Dosahuje rychlost až 60 km/h.

W: http://www.praguejetsurfclub.cz/

20140819103209_33

 

Na místě bude i náš Wakemag stánek s krásnými hosteskami a chill out zónou! Bude to prostě pohoda na Vltavě v nejlepší společnosti těch nejlepších vodních sportů!

Kde nás najdete? Adrenalinový koutek je umístěný v zóně A, na Smíchovské pláži!

Více info o celé výstavě zde http://www.lodenavode.cz/