Alliance Superlatives 2016

Magazín Alliance wake každoročně vyhlašuje nejlepší jezdce v parku, na wakeu, na skateu, ale i třeba nejlepší wake zadky. A kdo vyhrál letos? 

Nikoho asi nepřekvapí, že wakeskaterem roku se stal Andrew Pastura. Ne náhodou se mu přezdívá “The king”. Jako první jezdec začal kickflipem naskakovat na raily.

Ocenění za wake zadek roku si odnáší Angelika Schriber.  Jestli jí také sledujete na instagramu, tak vás jistě ani toto ocenění nepřekvapí.

V rookie kategorii se na prvním místě umístil Blake Bishop. Jeho video Untamed UnCut se stalo ve světe wakeu virální záležitostí. Viděli jste ho? Tak klikejte zde Untamed UnCut. O Blakeovi se mluví hodně díky jeho jedinečnému stylu jízdy, nejen na vleku, ale i za lodí.

Ve svých 18 letech je Daniel Grant ve světě wakeboardingu synonymem k úspěchu. Na závodech sbírá jedno vítězství za druhým a jeho poslední filmový počin Eclipse sklidil úspěch po celém světě. Daniela můžete vidět zabíjet na wakeboardu úplně stejně jako na wakesketu. Přirozený talent a dřina nese své ovoce!

Svou kategorii v soutěži má i “Nejopilejší snapchatter”. Vítězem se stal Massi Piffa a pokud i vy snapujete, tak Massiho najdete pod přezdívkou Masspiff.

Tony Iacconi si vysloužil titul největší progres roku díky své přeměny z “haha wakeboard, sranda, pády, holky,pivo” na každodenní dril a seriózní wakeboarding. Fitko, několik tréninků denně a vyvážená strava přinesla své ovoce a z Tonyho se stal jezdec na světové úrovni. Aneb když se chce, tak to jde.