Sleva 10% na Wakeshop Wakekemp s uhrazením do 28.2.2022

Pojeď s námi na Wakeshop wakekemp. Ať už jsi někdy jezdil a chtěl by ses naučit jen pár nových triků, nebo jsi na wakeboardu nikdy nestál, náš třídenní wakekemp je pro tebe ideální. Naučíme tě jezdit nebo tě posuneme v ježdění dál.

Jelikož si vážíme našich návštěvníků Wakemag magazínu tak jsme si pro Vás připravili menší slevu:) Stačí wakekemp zarezervovat a uhradit do 28.2.2022 www.wakekemp.cz a začít sledovat Instagram @wakeshopcz a @wakemagcz pokud nás ještě nesledujete.

Po správně vyplněné rezervaci Vám přijde email s bankovními údaji pro uhrazení wakekempu.

Co tě na Wakeshop Wakekempu čeká?

Čeká tě spousta srandy, ježdění, videotrénink, ale i parta fajn lidí, šikovní trenéři a vedle wakeboardingu i další program jako možnost potrénovat skoky na trampolíně, vyjížďky na longboardech nebo paddleboardech a mnoho dalšího. Naší školu vedeme již 14 let a prošlo jí více 1500 žáků, včetně dnes již známých jezdců z MČR.

Asi největší novinkou na sezonu 2022 je stravování přímo v restauraci vleku. Snídaně na terase a večeři máme privátně v BBQ party place.
Z důvodu covid situaci vám nemůžeme připravit jídlo v našem režimu a protože se všichni moc těšíme na kemp na nejlepším českém vleku 😀
našli jsme řešení ve spolupráci s Wild Wake Parkem a jídlo pro vás zajistí v areálu. Snídani i večeře tedy budu v prostorách restaurace.

Co areál Wild Wake Ski nabízí: – průzračná voda (opravdu!) – 2 velké, 5-ti sloupé vleky – 2 malé, dvousloupé vleky – cca 20 překážek (2x pussy box, kickery, funbox, rainbow, trubka, Sbox… ale i několik Unit Signature překážek) – PRO shop – restaurace – nové zázemí (převlékárny, sprchy atd.)

Letos poprvé s PROfesionálním trenérem a německých závodníkem. Marcel Friedrich je náš kamarád a patří k německé špičce. Jeho výkon je lepší než výkon mistra ČR. A právě proto vám chceme dát možnost posunout svoje jezdecké dovednosti až na vrchol stupně České Republiky.
Pár podrobností k Marecelovi:

2nd Southern German Champion 2012, 1st Bavarian Champion 2012, 2x 4th place at German Championships (2011 and 2012),
1st Wake Masters Munich 2012, 1st Prince of the Lake 2012,
1st King of the Lake 2017
Právě dokončuje trenérskou národní licenci a mluví Německy, Anglicky a částečně česky.
Marcela je nutné si rezervovat předem. Napište nám.

Program kempu:
2x denně trénink na vodě
dopolední aktivity ( trampolína, balance board, SUP, longboardy apod.)
velký večerní strečink
večerní zábava.

Cena kempu obsahuje:

– jízdné – trénink – videotrénink
– doprovodný program (trampolína, paddleboardy, balanceboardy, longboardy, atd.)
– naučíme vás se správně protahovat po ježdění
– 2x snídaně
– 2x večere první den jídlo dne vlastního výběru, druhý den BBQ grilování
– 2x poplatek za přenocování v areálu vleku (neobsahuje stan)
– skupinky po maximálně 5 lidí na jednoho trenéra

Účast na kempu podmíněná doložením o bezinfekčnosti na COVID. Vstup do Německa se řídí aktuálními podmínkami, které najdete na ZDE.
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na tel. čísle +420 778 500 800 nebo na e-mailu wakekemp@wakemag.cz.Na kempu je možné otestovat wakeboardy GOODBOARDS nebo Liquid Force

Zapůjčení vybavení (wakeboard, vázání, helma) není v ceně Wakekempu. Účastníci kempu mají možnost vypůjčit si vybavení se slevou 20% Učastníci kepmu dostanou jednorázovou slevu 20% na nezlevněné produkty e-shopu www.wakeshop.cz