Banana Bread & Italian’s wake mafia

V Thajsku si zimu užívá spoustu Evropských jezdců a jeden z nich je i náš italský kamarád a jezdec z týmu Italian wake mafia Emanuele Meme Pagnini. S partou natočili super video edit a při příležitosti sdílení jsme se ho zeptali, jak se mu v Thajsku líbí! 

Meme: Z Itálie jsem vycestoval asi na 25 dní shredu. Jel jsem sám,  dává mi to větší pocit svobody, dokážu se otevřít novým věcem, zažít nová dobrodružství a poznat nové lidi. I když je fakt, že není úplně jednoduchý tahat všechno to wake vybavení z letiště sám, ale když člověk chce, cesta se vždycky najde 🙂

Je to vlastně můj první výlet do Thai Wake Parku, je to jeden z nejznámějších světových wake parků s ručně dělanými překážkami a většina z nich je určena jenom pro opravdu dobré jezdce. Trvalo mi několik dnů, než jsem se dokázal sžít s tratí, ale pak jsem si ji totálně zamiloval.

Někteří z mých přátel tu tráví celou zimu a já konečně pochopil proč! Život jezdce z TWP je tak cool! Nízké náklady na život a úplně jiná kultura k objevování a prozkoumávání. Například Bangkok! Neskutečné divný a monstrózní město, kde tradice a rychlý pokrok žijí vedle sebe.

Potkal jsem hrozně moc lidí a našel spoustu nových kámošů! 😀 Rozhodně se sem vrátím, jak to jen půjde!