ČFSUP Kurz 1. pomoci a záchrany z vody na paddleboardu s ČČK

Ahoj, milovníci vodních sportů a paddleboardingu! Připravte se na vzrušující událost, která vám přinese nejen zábavu, ale také cenné dovednosti a vědomosti. Česká Federace Stand Up Paddle (ČFSUP) ve spolupráci s Českým červeným křížem (ČČK) pořádá exkluzivní kurz 1. pomoci a záchrany z vody na paddleboardu, který je určen speciálně pro trenéry a instruktory ČFSUP.

Tento unikátní kurz vás vybaví nejen praktickými dovednostmi pro zvládání paddleboardu, ale také vám poskytne neocenitelné znalosti týkající se první pomoci a záchrany z vody. Bezpečnost je na vodě klíčová a díky tomuto kurzu budete schopni lépe chránit sebe i své žáky při výuce tohoto oblíbeného vodního sportu.

Během kurzu se seznámíte s:

  1. Základními technikami paddleboardingu a metodami výuky
  2. Technikami první pomoci a postupy při záchraně z vody
  3. Bezpečnostními opatřeními a preventivními opatřeními pro paddleboarding
  4. Praktickými dovednostmi pro zvládání různých vodních podmínek a situací

Kurz je veden zkušenými odborníky z obou organizací, kteří vám poskytnou nejen teoretické znalosti, ale také praktické rady a tipy, jak být na paddleboardu co nejbezpečnější. Navíc je kurz uzavřený, což zaručuje maximální pozornost a individuální přístup ke každému účastníkovi.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zdokonalit své dovednosti a stát se uznávaným odborníkem v oblasti paddleboardingu. Zaregistrujte se co nejdříve, protože kapacita je omezená a místa rychle mizí.

Přidejte se k nám v tomto dobrodružství a získejte důležité dovednosti, které vám pomohou zlepšit své paddleboardingové schopnosti a zvýšit bezpečnost na vodě. Těšíme se na vás na kurzu 1. pomoci a záchrany z vody na paddleboard

termín: sobota 13.5.2023 – 10-16h

/ – uzavřený kurz pro trenéry a instruktory České Federace Stand Up Paddle /