Dallas Friday – Limelight

dallas.jpg

Tahle osmadvacetiletá riderka z Floridy není žádným bejnamínkem ve světě wakeboardu. O Dallas Friday jsme před několika lety slyšeli každou chvíli, vyhrávala světové série, X games a úspěch byl její druhé jméno. O jejím životě byla napsaná kniha a dokonce se stala i jednou z postav ve hře Wakeboarding Unleashed pro X box.

V roce 2010 utrpěla na závodech vážné zranění kolene a další zdravotní problémy vlivem přetěžování těla na sebe nenechala dlouho čekat. Následovaly dva roky tvrdé práce a rehabilitace, protože Dallas se nechtěla za žádnou cenu vzdát wakeboardingu. Jak už to tak bývá, když je vůle, všechno jde. Po dvou nelehkých letech a několika operací se Dallas opět vrátila na dráhu závodnice a opět začala bořit všechny hranice ženského wakeboardingu. Letošním rokem se stala týmovým jezdcem Ronixu a my vám přinášíme video edit z letošní sezóny.

Mimochodem holky, máme se na co těšit! Společně s nejlepšími technologiemi od Ronixu Dallas momentálně pracuje na vlastním designu, ideálním shapeu a velikosti desky jen pro něžné pohlaví.