Daniel Grant oslavil své 21 narozeniny

A protože  jsou ty Vánoce, dáme si něco takového od srdce. Daniel Grant včera oslavil své 21 narozeniny. A jak by řekl JPS (Pelda) #UTRAHAPPYBIRTHDAY Daniel.

 

Tak se spustila taková salva přání a v tom vyplaval příběh. Jedno přání bylo od legendy jménem Tom Fooshee. Tom mu tam připomíná jak spolu trávili čas a jak ho poprvé Daniel porazil v  CWC na Filipínách a získal svoje první velké vítězství v PRO.  Což jsem už skoro zapomněl. A je tím vidět jaké hezké vztahy mezi jezdci jsou.

#tomfooshee #danielgrant #cwc

A tak s tím příjemným pocitem čtu dál příspěvky u Daniela na zdi na FB a tam vidim jak si sám sobě dal k těm 21 narozkám dárek ve formě Wakeskate videa s názvem “Twenty One” který točili 2 dny ve WCP u Sao Paola. A děkuje tam Matuesovi což je největší popová hvězda v Brazílii a postavil si SUNSET Wakepark kousek od města Goiania v Brazílii ( už jsme vám sem dávali report) a také celé crew ze Sunset. A já jsem děsně rád, že se to stalo, protože celá ta partička okolo Sunsetu je absolutně MEGA SUPER. Ředitel celého toho cirkusu je Átila Prata, což je neuvěřitelně hodnej a zábavnej člověk. A hlavně, celý Sunset si zaslouží větší pozornost. Já osobně ho řadím mezi první 3 nejlepší wake parky na světě jako tip na zimní dovolenou.

Átila Prata

Mimo jiné ještě k tématu filmu “Twenty One” kdy Daniel procestoval 21 států během roku.

A tak jsem vám chtěl říct, že je ten náš sport plný dobrých lidí. Je plný vás. A za to díky

Šťastné a Veselé Vánoce

přeje J. a celý team

Wakemag.cz

 

Takže teď už ukázka z videa.

TWENTY ONE”