Daruj k Vánocům voucher na Wakekemp!

Ježíšek je tu za pár a my pro vás máme tip na ten nej vánoční dárek! Zapomeňte na ponožky a spoďáry a darujte zážitek na celý život! 

Užijte si léto na vodě pod vedením těch nejlepších v oboru…

Ať už jste úplný začátečník, který viděl zatím prkno jen ve videu, či v obchodě ještě zabalené, nebo jezdec, který už má nějaké ty kolečka odjeté, wake kemp je pro vás tou správnou volbou v obou případech.

Během tří dnů si vás pod svá ochranná křídla vezmou profesionální instruktoři wakeboardingu. Všestranná příprava celého těla formou strečinku, trampolín, longboardingu, paddle boardu a dalších aktivit vám dopomůže ke zlepšení všech wakeboardových dovedností. Ale kromě pořádného drilu na vodě se dočkáte mimo jiné i výborné a hlavně zdravé kuchyně od šéfkuchaře Lukáše, bohaté snídaně, večerního zábavního programu a seznámení se s partou lidí, které jsou na stejné vlně!

Z trenérů se na vás těší Pony, Linda, Mates, Ondra, Venca plus další členové crew, kteří se budou starat o vaše pohodlí během celého pobytu.

Termíny už se pomalu plní, tak neváhejte, ať vám to neuteče! I letos je naše kapacita omezena počtem 25, aby se každému dostalo 100% péče.

A pokud si ještě nejste jisti, tak mrkněte na fotogalerii od naší Moniig, která nebude chybět ani tentokrát a nafotí vám spoustu cool fotek!

Po tomhle kempu budete schopni jezdit bez pomoci kdekoliv po světě! Naši trenéři Vás naučí vše, co je třeba a ještě trochu víc!

Dárkové poukazy najdete na webu www.wakeshop.cz, nebo se sami můžete rovnou registrovat na webu www.wakekemp.cz

V případě dotazů se obraťte na Lindu a ta zodpoví vešekré dotazy 🙂
+420 704 700 701