Feel the Pull – Liquid Force 2024

“Jsou to endorfiny, které proudí vašimi žilami, nervy pod kůží se vzrušují, naše srdce buší v hrudníku a lidé kolem nás nám tleskají a povzbuzují, těší nás tím už od roku ’96.”

Je to pocit, který je těžké replikovat kdekoli jinde, ten pocit klouzání po hladké vodě, tvrdého řezání do vlny, ten pocit svobody, pustit se z lanovky, očekávání, když se rukojeť přesune kolem věže, být vyvýšen nad vodní hladinu do nového prostoru ticha nad hladinou. Tyto pocity nás stále přivádějí zpět k tomu, abychom si dali prkno pod nohy, trávili čas s přáteli a rodinou, dobyli nové výzvy společně a cítili to tahání. Ty momenty, kdy cítíme ten tah, přitažlivost vody, touhu pokračovat v hledání dalšího triku.

Emoce za trikem, touha vstát na jezero v 6 ráno, příběh za sportovcem. “Co vás táhne” se ponoří do toho, co lidi pohání v wakeboardingu, co je motivuje ráno vstávat a proč jsou všichni tak strastní za to, co dělají? Dozvíte se více o našich sportovcích, zaměstnancích, partnerech a zákaznících po celém světě.

“Tah na vodě” nám ukazuje naše partnery a jejich firmy po celém světě. Od lanovek až po kempy, od Carlsbadu po Kambodžu, dlouhodobě spolupracujeme s těmi nejlepšími v oblasti wakeboardingu. Objevte nová místa a zjistěte, co je dělá zajímavými. Přijď a cítit tah.”