Freshlabels wake surf night

facebook-event-vizual.png

Prázdniny pomalu kvapí ke svému konci, ale Wake Matylda ve spojení s Freshlabels pro vás v jejich závěru ještě chystají akci, která nemá široko daleko obdoby. Freshlabels wake surf night je jedinečná událost spojená nočním surfováním, wakesurfovým kempem, longboardovým contestem a spoustou dalších lákadel. Celá akce je určena jak zkušeným surfařům a longboardistům, zájemcům o tyto sporty, tak široké veřejnosti, která ráda stráví čas ve společnosti dobře naladěných lidí, za doprovodu skvělé muziky a nekončící party.

Celá akce začíná již pátečním odpoledne, kdy se s příjezdem Koriny Smyrek, vícenásobné medailistky z mistrovství světa ve wakesurfingu rozjede surfový kemp, na kterém Korina ráda předá své zkušenosti a know-how účastníkům kempu, ti si pak z kempu odnesou i video záznam ze své lodě.

 b2ap3_thumbnail_IMG_6847.jpg

Kemp se protáhne až do soboty, kdy akce nabere na obrátkách. Po dopoledním závěru kempu přijdou na řadu kvalifikační jízdy a pochopitelně při daném formátu také beforeparty, za doprovodu svižného electroswingu. Osazenstvo na břehu nebude ochuzeno ani o vteřinu dění za lodí, neboť již od kvalifikace bude možné sledovat živý přenos a to až ze tří různých kamer. Kromě přípravy na samotný večer nebo sledování závodu můžete odpoledne potrénovat na již připravené dráze na longboard contest, potrénovat na surfset trenažéru nebo se zúčastnit contestu o nejšílenější skok do vody. Během odpoledne tak bude čas doplňovat energii namraženým Jägermeisterem, vybírat z palety míchaných drinků nebo zakusit již profláklý Matylda burger.

S koncem kvalifikace pak přijde na řadu živý electroswingový set, který přiměje účastníky akce k dalšímu pohybu. Tím bude longboard contest, kde závodníci změří síly ve slalomu vyřazovacím způsobem a již teď je jasné, že se vítěz může těšit na zajímavé ceny.

Hřebem celého večera je noční finále závodu ve wakesurfingu. Postupující z kvalifikačních jízd tak budou krůček od toho sáhnout si na prize money vypsané pro tento závod. Vítěz bere 200 eur, druhý 100 eur a třetí 50 eur, k tomu další ceny od partnerů závodu. Diváci se nemusí bát, že budou ochuzeni, protože je připravená živá projekce, na které uvidíte vše podstatné z lodi, tedy především závodníka ve vlně. Samotní účastníci závodu se tak mohou těšit na zajímavé video do osobní sbírky a dres s logem akce, vlastním jménem a číslem (ten je ovšem připraven jen pro předregistrované závodníky). Projekce bude promítána venku na plátno, nebude tak problém doplnit další zásoby na venkovním baru a připravit se tak na vyhlášení vítězů a afterparty, která bude dál za doprovodu různých DJ’s probíhat at do brzkých ranních hodin.

b2ap3_thumbnail_night.jpg

Zájemci o kemp i závodníci se registrují buď přes zprávy na profilu Wake Matylda nebo na telefonním čísle 724597935.

Těšíme se na vás všechny ve dnech 22.8.-23.8. na vodní nádrži Matylda u Mostu (celá akce se koná naproti hlavní pláži, v prostorách Nautic clubu).

Veškeré další informace k samotnému surf campu, závodu či samotný trick list naleznete v události na FB: http://www.facebook.com/events/1446002722349037/

Partneři akce:
Freshlabels – www.freshlabels.cz
Shredder’s longboard shop Teplice
Kreativní řešení – www.kreativnireseni.cz
Mastercraft – www.mastercraft.cz

 

DM.