Golden Trophy: Výsledky závodů a přepočet bodů pro Pohár ČR

Máme za sebou dost nabitý víkend, který nám vyšel jak počasím, tak i krásnými výsledky některých českých jezdců.

Gratulujeme ale všem a jsme moc rádi, že jste se Golden Trophy zúčastnili a skvěle nás tam reprezentovali!

Zde jsou finální výsledky tohoto super závodu, níže pak přepočet výsledků s body do českého poháru!

JUNIOR LADIES
1 Natalie Knechtová CZE 81
2 Isabella Tremmel GER 68,33
3 Frida Mollenhauer GER 52
4 Monika Havránková CZE 40,67
7 Klára Hanzelínová CZE  
 9  Aneta Hanesová  CZE
JUNIOR MEN
1 Julian Hohn GER 78,33
2 Ben Zilberman ISR 71
3 Levente Nagy HUN 68
11 Patrik Hanes CZE
20-21 Tomáš Buček CZE  
20-21 Kryštof Wlosok CZE  
26 Tomáš Šantrůček CZE  
 31  Jan Bartoň  CZE
MASTERS LADIES
1 Nadine Härtinger GER 55
2 Veronika Holubová CZE 53
3 Tina Främling GER 38,33
MASTERS MEN
1 Daniel Fetz AUT 71
2 Michael Paterson ITA 59,33
3 Rene Rappl AUT 56,67
7 Zdeněk Mrštný CZE 38,33
13 Petr Tikal CZE
OPEN LADIES WAKEBOARD
1 Julia Rick GER 88
2 Victoria Sosulina RUS 68,33
3 Giorgia Francescato ITA 54,33
OPEN MEN WAKEBOARD
1 Timo Kapl AUT 84,33
2 Guy Firer ISR 83,33
3 Ariano Blanik GER 82,33
15 Marek Zach CZE
OPEN LADIES WAKESKATE
1 Zuzana Vráblová SVK 65
2 Ori Boujo ISR 54,33
3 Adéla Cigániková CZE 50,33
OPEN MEN WAKESKATE
1 Julius Lang SVK 78,33
2 David Lang AUT 61
3 Matic Flajs SLO 52,67
10 Lukáš Fajkus CZE

Bohužel nám z neznámého důvodu neotevřeli kategorii U15, i když se tam spousta našich jezdců přihlásila. Neradi bychom Vás nijak limitovali, protože to rozhodně není vina jezdců, takže si i vaše výsledky rozhodíme do patřičných kategorií! Takže zde jsou body pro pohár:

Kluci U15

  1. Kryštof Wlosok – 100 bodů
  2. Jan Bartoň – 93 bodů

Juniorky U19

  1. Natálie Knechtová – 100 bodů
  2. Monika Havránková – 93 bodů
  3. Klára Hanzelínová – 86 bodů
  4. Aneta Hanesová – 79 bodů

Junioři U19

  1. Patrik Hanes – 100 bodů
  2. Tomáš Buček – 93 bodů
  3. Tomáš Šantrůček – 86 bodů

Masters Ženy

  1. Veronika Holubová – 100 bodů

Masters Muži

  1. Zdeněk Mrštný – 100 bodů
  2. Petr Tikal – 93 bodů

OPEN Muži WAKEBOARD

  1. Marek Zach – 100 bodů

OPEN Ženy WAKESKATE

  1. Adéla Cigániková – 100 bodů

OPEN Muži WAKESKATE

  1. Lukáš Fajkus – 100 bodů

Ještě jednou všem gratulujeme a děkujeme za parádní reprezentaci!

Komentáře

komentářů