INFOServis by Kuba Poncar 21.8.-23.8.

 

MERKUR

MerkurTropy v nedohlednu a sem tam deštíček, což pro jezdce srdcaře znamená ideální podmínky pro diktát v předposledním prázdninovém víkendu.

Začneme omluvou za kopanec, který se nám podařil v minulém infoservisu. Lákali jsme vás na planetu Merkur na předminulý víkend na akci Wake Night Jump. Chyba! Omluva! WNJ se koná až tenhle pátek. V pátek kolem sedmé bude kvalda cca. půl hoďky, jízdenky se samozřejmě budou prodlužovat. Čeká na vás MC Kemon, osvětlené překážky, exhibice českých borců a borek, synchro plavčo, čumenda na videa od vody, ohňostroj a spoustu dalšího!!!

Už od pondělí do pátku při vyslovení hesla Wake Night Jump do 15:00 na recepci 1+1 hodina zdarma a pokud si zakoupíte jeden den, ten následující máte zadax! Hlad vám zažene luxus salát z gyrso stánku. Voda 27 stupňů a vzduch okolo pětadvaceti.
www.wakemerkur.cz

 

BRATISLAVA

wakelake bla

No v Balvoške to majú takto:

V piatok začíname s ranným jazdením na už tradičnom Rannom pojazdeníčku o 7:00. A potom už to rozbehneme naplno s DJ, ktorý Vás naozaj naladí na víkend!
V sobotu nas čaká naozaj nabitý program! Od rána sa to tu bude mladými wakeboardovými talentami na MINI WLGT 2015. Silné telá môžete prísť omrknúť na Wakelake Street workout battle, kde Vám súťažiaci predvedú najneuveriteľnejšie zostavy na bradlách, preliezkách a hrazdách. Samozrejme, že celý deň nám do toho bude vyhrávať DJ!
Večer to bude epické! Obrovská párty s DJ Alvarom bude najvelkolepejšie uzavretie párty leta!!! Takže je sa na čo tešiť. Lístky sú dostupné na predpredaji. A v nedeľu si dáme rezeň a totálny chill a pre tých menej lenivých bude o 18:30 opäť strech jóga s Alex.
Tešíme sa na Vás!!!
www.wakelake.sk

 

WORTH

Worth

Ve Wörthu je WakeLake a na WakeLake sedí Bi-level a 4 nový sudy na blbnutí pro mrňata i pro ostřílený zabijáci. Super věc na trénovačku ollie on, třeba. Halda překážek na vodě vás nenechá vydechnout a z čistoty dvaceti čtyř stupňové vody budete nadšený!
www.wakelake.eu

TĚRLICKO

TěrlickoNa Těrlu se jede 3. kolo Grand Prix of the cable 2015! Všem závodníkům držíme palce a pěsti! Vlek bude otevřen pro širokou veřejnost pouze v neděli a to od 14:00 do 19:00. Občerstvit se, je možno ve Ski&Wake baru, který najdete v zadní části areálu.
www.skiwakepark.cz

 

SCHWANDORF

Snímek obrazovky 2015-08-20 v 13.21.42Závěrem juknem na Schwanďák, tam se jezdí od pravého poledne do dvacáté hodiny večerní, ale pro jistotu číhej na web, dost často se víkendová otvíračka prodlužuje. Válečku u vody mužete vyšperkovat krom wake chůzí po slacklajně nebo na SUPu.
Vyježděnou energii mužete doplnit v restauraci nad vlekem a ochutnat třeba jednu z místních specialit, které připravuje pan kuchař Francois!

www.wildwakeski.de