INFOSERVIS: Víkend 21.5. – 22.5.

Ahoj všíchni, jelikož už se skoro všude jezdí, vracíme se zpět s našim pravidelným infoservisem.

Tento víkend se můžeme těšit na parádní počásko, na spoustě míst se konají nádherné akce, takže si oprašte desky, pobalte cajky a už si jen stačí vybrat, kam vyrazíte, vyrazíme, vyrazí!

Velké vleky ČR

WAKE MERKUR

Na planetě Merkur se můžete tuto sobotu těšit na LIQUID FORCE TEST DAY! Wakeshop.cz vám přiveze novinky od LF, předního světového výrobce prken a všechno si můžete ošahat a vyzkoušet a samozřejmě i rovnou na místě koupit. A letošní kolekce se fakt povedla, takže se máte stopro na co těšit.

Celodenní permici si na Merkuru koupíte za 690,- a celý víkend na vás bude svítit sluníčko. Znalci slibují teploty mezi 19 a 24°C, jen bacha na neděli. Má se trochu zvednout vítr, asi z toho dlouho očekávaného tepla!

Více info tady!

CableWakePark Stráž pod Ralskem

Ve Stráži je již plně v provozu jejich super nová překážka, homemade poolgap a nezbývá než ji pořádně oshredit, takže pokud chcete zkusit něco nového, co v ČR nemá obdobu, Stráž by měla být jasnou destinací. Kola budou roztáčet od 10:00 do 19:00 a celodenní permici si tady dospělý koupí za krásných 600 kaček.

K tomu všemu nás čeká po celý víkend polojasné nebe a teploty mají být v sobotu 18-22°C a v neděli až 24°C! Více informací o areálu zde!

Wakepark Hradec Králové

Ano, čtete správně! Hradec se na tento víkend konečně taky otevírá a můžete si jít vyzkoušet jejich nádherné prostředí a zajezdit si na nejnovějším českém velkém vleku.

Jako novinku si pro nás místňáci připravili funkční účet na Instagramu, kde hodlají postovat fotky z každého dne, takže se určitě i vy někde najdete a budete se moct doma pokochat svým jezdeckým umem, nebo radostí z něj čišící!

Více nám zatím z Hradce neprozradili, a tak sledujte jejich facebookový profil zde!

Wakepark Těrlicko

Tady pozor na otevírací dobu, kluci z Těrlicka ohlásili sobotní rezervaci vleku v době od 16:00 do 17:30. Jinak se vlek točí klasicky od 11 rána do 7 do večera.

Stejně jak je fajn vlek, jsou tam i fajn lidi, takže si pro vás za toto omezení připravili nádhernou kompenzaci a celodenní permici si tak koupíte za neuvěřitelných 350!

Sobota hlásí polojasno a dvacku na teploměru, v neděli se ráno zatáhne, ale odpoledne by měl koukat bluebird a teploměr ukazovat až 24°C.

Tu najdeš víc info ogare!

Skiwakepark Hlučín

Kluci už mají na vodě šest překážek a stále makají na zdokonalení toho zbytku, včetně nového okolního areálu.

O víkendu si tady můžete zajezdit za šestikilo na den a frčet můžete od 12:30 do 18:30.

V sobotu bude sice oblačno, ale teplo kolem dvacky a v neděli se vyjasní do modra a teploty vyrostou na 23°C.

Rozhodně si checkněte jejich hezkej novej web ski.hlucin.com

Velké vleky Zahraničí

WAKELAKE Bratislava

Znáte ten neustálý hluk z motoru na vleku? Tak přesně ten už vás v Bratislavě trápit nebude! Tento týden na Wakelake nainstalovali nový parádní diferenciál a vlek tak běží potichoučku, až to trochu děsí 🙂

Pokud se rádi bavíte i na souši, tak si v sobotu můžete přijít zahrát volejbálek. U vleku nám totiž organizujou BÍČ VOLEJBALOVÝ TURNAJ, což by měl být přátelský turnájek pro dobrou náladu a samozřejmě i hezké ceny. Startuje se ve 12:00 a stačí dorazit. Tady je odkaz!

Jinak si v Blavě zajezdíte za denní jízdné 30€ a frčí se jako každý den od 9:00 do soumraku.

Počásko slibuje polojasný až jasný nebe a teploměr se vyplazí na nádherných 22 až 24 stupňů.

Každopádně se vyplatí sledovat i jejich fejsbůčkový profil tu.

WildWakeSki Schwandorf

Ve Švanďáku se můžete těšit na novou překážku! Je to kicker s kanónem, který vás vystřelí až do vesmíru 🙂

Permice klasicky vyjde na 41 éček a jezdí se od jedné do pěti. Počásko bude fajn i tady, takže se těšte na polojasný víkend a teploty mezi 18 a 25 stupni.

Info je tady.

Wasserski Dresden

Pokud si chcete zkusit vlek točící se na opačnou stranu, určitě zajeďte do Drážďan. Na vodě už mají kompletní sestavu svých překážek.

Permice stojí pro chlapíky 35€ a pro holky 29€. Otvíračku pak maj v sobotu od 12 do 20 a v neděli od 13 do 20.

Jen tady bude trošku škaredější počasí. V sobotu polojasno až zataženo a max 21 a v neděli občasné přeháňky, ale teploty zůstanou stejný.

2.0 Systémy v ČR

Wakemaster Wakepark Dubice

Konečně se dočkáme i otevíračky v České Lípě! Ojedinělý areál se 4 dvousloupovými vleky otevře své brány v sobotu, a to rovnou pořádnou akcí, tedy prvním letošním Just Ridem!

Navíc si pro nás wejkmástři připravili zvýhodněné jízdné a můžete se tak celý den klouzat po vodě za krásný 200!

Na večer je prý připraven pořádný ohňostroj, takže se určitě vyplatí zůstat aspoň do neděle.

Počasí slíbilo polojasno a krásných 20°C. Více info najdete tady.

Wake Park Náklo

Na Nákle si všimli, že mimo parádní počasí je taky v sobotu úplněk! Připravili pro vás teda celodenní a celovečerní FULL MOON PARTY! Stránky akce jsou tady.

Čeká vás grilovačka, dj’s a paddleboardy zdarma. A samozřejmě si můžete i parádně zawejkovat.

Více info tady.