Instawake- Nová rubrika

Čtvrtky na Wakemagu se budou nést na vlně nové rubriky Instawake! Během týdne vybere příspěvky, které nás něčím zaujaly a vytvoříme wake timeline s příspěvky našich přátel, wakeparků, fotografů a všech, kteří se okolo wejků pohybují. 

 

Ashley Kidd najdete na instagramu pod přezdívkou @ashleykiddsurf. Tahleta 22 letá číča je trojnásobná mistryně světa ve wakesurfu a pochází z Texasu. Leden tráví v Portoriku u Karibského moře a zásobuje nás provokativníma fotkama z pláží… už jí taky sledujete?

 

 

Během posledních let můžeme sledovat obrovský boom v dětském wakeboardingu. Po celém světě vznikají projekty na podporu malých sportovců a na závodech je podle účasti vidět, že to má smysl! A nejen na závodech. Stačí se na vleku podívat na výrazy capartů, když odjedou své první ollie… Roste nám nová generace a máme se na co těšit.

 

 

Daniel Grant se právě nachází v Thajsku, kde neshredí jenom v parku, ale se svým týmem natáčí i winch edity z centra města. Už podle fotek je jasné, že opět půjde o zajímavý projekt a my se těšíme na video! Daniela najdete na instagramu pod jménem @danielgranttt.

 

 

Britský pro rider a coach Christian Koester se netají svojí nelibostí k zimě, a pokud má možnost, cestuje do teplých krajin za sluníčkem a hlavně za wakeboardem. Během roku ho kromě na závodech na startovní listině můžete potkat i na IWWF závodech za stolem rozhodčích. I přesto, že zima letos zdaleka nekončí, Christan má jasno! Už bylo dost deštivých zimních dnů. Chceme zpátky léto!

 

 

Thajsko je oblíbenou zimní destinací jezdců z celého světa a tak ani Sam de Haan nezahálí a vytáhl kačenku do IWP. Pár dní tam měli docela divočinu, ale počasí se umoudřilo, a tak si všichni opět užívají sluníčko. Sama většina z vás může znát i z našich závodů v ČR. Sledovat ho můžete na @samdehaan.

 

 

Australský rider Scotty Wilkings vyměnil hrazdu za rybářský prut a je vidět, že Scotty má štěstí na pěkně velké ryby. Věděli jste, že Scotty byl v roce 2015 první jezdec, který odjel trik s názvem nuclear raley rodeo 360 + handle pass 360? Zní to dost krkolomně, co? Tak mrkejte na video zde!

 

 

Team rider z Liquid Force Shane Bonifay má  vodní sporty v krvi! Důkazem je jeho maminka, která se věnovala akrobacii na vodních lyžích, a která dnes slaví narozeniny. Shane ji na svém profilu děkuje za to, jak skvělou mámou je a přikládá fotku z dob její hvězdné kariéry na vodě!