Instawake – 19.1.2017

Máme tu třetí lednový týden a s ním i novou dávku zajímavých příspěvků z Instagramu. Nejen na českých horách je letos sněhová nabídka více než bohatá a spousta jezdců tráví teď čas na sněhu a užívá si freerideu a prašanu. Co vy? Zimu trávíte v teple, nebo taky rádi obujete sněžné prkno? 😉

Ani Angelika Schriber neodolala a užívá si zimu v Kanadském Whistleru. Kromě snowboardu si užívá i dalších zimních radovánek, jako je třeba adrenalinová lanovka nad korunami stromů. Koukněte na její profil, kde najdete i videa, jak Angelika shredí kanadský lesy.

? ? Having the best time in whistler ? @mattyhasler #whistler #snowboarding ???

Fotka zveřejněná uživatelem Angelika Schriber (@angelikaschriber),

Naše Zuzka je pro změnu na Evropském kontinentu a můžete jí potkat v Nízkých Tatrách na splitboardu, nebo na Jasné na svazích. Splitboard mimochodem vyzkoušela poprvé v životě a podle nadšeného výrazu soudíme, že ne naposled.

Týmový rider Rockstaru  Dean Smith je známý spíše jako jezdec za lodí. Ani on se v zimě nefláká a věnuje se cvičení a přípravě na sezónu. A ne sám, do fitka chodí pravidelně se svou ženou, s kterou měli svatbu před rokem  a mají spolu dvouletého syna Williama. Ten už teď cestuje s rodiči na wakeboardové závody po celém světě. Wake romantika, no ne? 

Date night… @amberwing #wifey

Fotka zveřejněná uživatelem Dean Smith (@deansmithwake),

Edgar Pinyol – vlasáč a hlavně PRO rider z Bacelony se právě nachází v Africe a posílá nám tuhle provokativní fotku, kde píše, že si vždycky přál být palmou uprostřed moře. No nevím, jak palma, ale fotka dobrá! 

Harley Clifford má 8 měsíců po operaci křížových vazů. Má za sebou dny a hodiny těžké dřiny v tělocvičně, ale jak píše, je nyní připravený vrátit se na wakeboard. Na velký návrat si dokonce nechal udělat design ortézy stejný, jako je jeho prkno. Těšíme se na Harleyho návrat na prkno a držíme palce, ať koleno drží! 

Julia Rick byla nominovaná na cenu “Women´s rider of the year”. Gratulujeme! Chcete poslat Julii svůj hlas? Klikejte zde http://www.cablemekka.com/awards/go-vote

Na závěr tu máme spojení toho nejlepšího v podání švédského ridera Mattiase Hoppe. Voda, teplo, wakeboard a čokoládový dort! 

?

Fotka zveřejněná uživatelem Wakeboarder (@wakeboarder),