INSTAWAKE – 2.2.2017

V minulém týdnu jsme vás informovali o nominaci Julii Rick na Sportovkyni roku. A tento týden přicházíme se zprávou, že Julie obhájila titul z minulého roku a i letos  se pyšní oceněním Female Athlete of the year.  Gratulujeme, Julie si to rozhodně za své výkony v ženském wakeboardingu zaslouží.

Meagan Ethell je bezpochyby jedna z nejlepších světových riderek za lodí. A včera tahle mladá kočka oslavila teprve 20. narozeniny. Wakeboardu obětovala celý svůj život, dokonce se ve velice nízkém věku odstěhovala tisíce kilometrů od rodiny, jen aby mohla trénovat. Vyplatilo se. Meagan přejeme Ti spoustu úspěchů!

20, I'm ready for you!!! ?: @flashgarrison

Fotka zveřejněná uživatelem Meagan Ethell (@meaganethell),

Noelia Marzol sice není wakeboarsitka z povolání, dalo by se říct, že spíš naopak. Věnuje se herectví a modelingu, ale i přesto se nebojí modřin a trávení času u vody bez makeupu. Wkeboarding je její srdcovou záležitostí a ráda ho prezentuje nejen na svém instagramu, ale i v rozhovorech a tv show. A to oceňujeme!

Happy #humpday @noeliamarzolok ? ・・・ #wakeday en @lagunaazulwakepark #lacalera #cordoba #wcw #unicorn #wakeboarding #gopro #unleashedwakemag

Fotka zveřejněná uživatelem Unleashed Wake Magazine (@unleashedwakemag),

Tina Frömling pochází z Německa a ptá se: kterým směrem je léto? Potkat ji budete moci v Tureckém wakeparku Hipnostics, kam se chystá v březnu na kemp, a kde bude koučovt i během dubna a května.

Tahle 28 letá riderka z Ruska Anna Zhaková je mezi PRO ridery nováček, ale stejně jako většina PRO riderů tráví zimu v Thajsku. Podle této fotky lze soudit, že Thajsko je osvobozujícím místem nejen pro duši, ale i tělo :P.

I polský rider Wojtek Gajda zamával deštivo-mrazivé Evropě a užívá si koupání a sluníčka na Zanzibaru.

Na konec tu máme funny fotku od Manu Rupp, německého jezdce za tým DUP, který s kámošema felí a surfuje v Indonésii na ostrově Lombok.

Protect ya face when ?! @roy_apriant46 #lombokbagus

Fotka zveřejněná uživatelem Manu Rupp (@manurupp),