Instawake 30.3.2017

Po delší odmlce opět přicházíme s čersvým zpravodajem ze světa sociálních sítí. Kde si kdo válí šunky, co se natáčí a jaká premiéra se chytá na konec měsíce dubna? 

Během zimy se spousta riderů po světe i u nás stalo majiteli dronů. V honbě za lepšími záběry z vejšky byla zastižena i Aleksanda Zhukova, profi riderkaz Ruska, která se momentálně vyhřívá v Thajsku na Phuketu. Už se těšíme na droní edity z vleku!

V Thajsku můžeme v tento čas narazit i na wakeboardovou hvězdu Julii Rick. S Julii vyšel nedávno na wakemagu rozhovor, tak kdo ho snad minul klikejte SEM! Julie ze svého pobytu v Thajsku postuje i videa, které pro změnu můžete checknout na našem facebookovém profilu. 

Sick fotku z Holandského jezu sdílel Antoni van den Wekken. I my máme v česku spoutu jezů, které stále čekají na pokoření. Kdo se jich ujme jako první? 

Nádherný set produktových fotek sdílel výrobce lodí Centurionboats. Lodě se fotily v jednom z amerických kaňonů… víte kterém? 

One session with the Ri217 will be enough to make you a believer. . . . #wakesurf #wakeboarding #towboat #centurionboats2017

Příspěvek sdílený Centurion Boats (@centurionboats),

I letos se pojede wakeskte tour Money for Nothin! Přihlásit se může každý. Kdo se letos postaví na skate vedle Beniho Horana a stane se součastí jednoho s nejlepších wake skate projektů? 

20. a 21. dubna se uskuteční v Moskvě a Petrohradu premiéra filmu Wayoutmovie. Na online premiéru si ješte chvilku počkáme, ale podle fotek to bude stát za to! 

O takové wake fotce sní snad každý. A nebo minimálně o příležitosti zajezdit si někdy na jezeru s takovým výhledem…

awesome pic ?

Příspěvek sdílený SHRED (@shred.amsterdam),

A nakonec tu máme oblíbenou fotku s tématikou: To se nepovedlo. I když každý z nás určitě zná tu neukojitelnou chuť dát objímačku s překážkou 😉