INSTAWAKE – 7.2.2017

Tento týden jsou sociální sítě plné kajtujícího Baracka Obami  v neoprénu Liquid Force. A když píšeme plné, tak opravdu plné. I přesto jsme zvládli vytáhnout dalších pár zajímavých příspěvků, které doufáme všem těm, kteří už se stejně jako my nemůžou dočkat léta a vody, zvednou náladu!  

Čekání na léto v podání Konstantina Vasilchenko z Hipnotics wakeparku.

Уровень с боссами:) #wakestylecamp

Fotka zveřejněná uživatelem Konstantin Vasilchenko (@chainik2k),

V posledním týdnu se instagram většiny produktových značek plní příspěvky z ISPA 2017. Na veletrhu nechyběl ani náš kamaráda Petr z Goodboards, který kromě prezentování novinek stihl i podávat rozhovory do rádia. 

Anglická královna Alžběta oslavila před dvěma dny jubilejní výročí 65 let na trůnu. A protože je to moderní královna, nenechala se zahanbit kajtovým výkonem Baracka Obami a sama vyrazila se svou snachou na wakesurf.

Ke štěstí někdy stačí tak málo. Vlastní loď a kačenky. Tenhle prcek v tom má jasno už od malička. 

@deysi_almiron @malibuboats #malibuboats #wbp #wakeboatporn

Fotka zveřejněná uživatelem Wakeboatporn™ (@wakeboatporn),

Třetím zvoleným rozhodčím v řade pro letošní Liquid Leasure se stal Christian Koester. Anglický rider a IWWF rozhodčí. Doplní tak Davida Vervenneta a Kevina Henshawa. Jména dalších dvou rozhodčích se dozvíme během příštího týdne.

Škodolibě jsme i tento týden vybrali fotku, která nám na jednu stranu strašně zvedá náladu, že nejsme sami (nejsem sama), kdo má totálně šílený fotky z wakesurfu, a které nejsou způsobené mou skvělou jízdou, ba naopak. Na stranu druhou v nás fotka vzbuzuje i vlnu soucitu, protože již za pár měsíců můžeme být i my na instagramu v podobných pozicích. A víme, že ačkoli to vypadá fakt funny, tělo fakt bolí.