Instawake 9.3.2017

Včera jsme oslavovali Mezinárodní den žen, a proto jsme se rozhodli dnešní Instawake věnovat celý něžnému pohlaví! Co nového jezdykně z celého světa sdílely na sociálních sítích, a co přejou ostaním ženám a dívkám na MDŽ?

Italská riderka Giorgia Gregorio wejkuje především za lodí a v těchto dnech posílá pozdravy ze secret spotu z Melbourne, kde právě natáčí svůj nový video edit. Těšíme se!

Excited for semis on Saturday and for a new edit coming soon ???✌?

Příspěvek sdílený Giorgia Gregorio (@giorgiagregorio),

 

Pozdravy od vody posílá i Argentinská riderka Constanza Scaglia, která shredí v Renton wakeboard complexu u Buenos Aires. Tam si momentáln užívají krásných letních 28 stupňů. Nic proti zimě, ale! Už aby bylo léto i u nás!

 

Jednadvacetiletá texačanka Morgan Lohmeier alias MOLO posílá tuhle sick fotku ze serfování v Costa Rice!

 

Tina Frömling pro změnu shredí parky v Turecku. Už tento týden začíná totiž v Hipnotics parku holčičí wake kemp! Těšíme se na další příspěvky, jak to holkám jezdí.

 

Tarah Mikacich označila březen za měsíc motivace a svalů. Jedna naše nejmenovaná redaktorka se rozhodla označit březen za měsíc bez alkoholu. Je důležité, aby každý měl své hodnoty ujasněné :D.

March is for #motivation and #muscles

Příspěvek sdílený Tarah Mikacich (@tarahmik),

 

Naše česká kitesurfařka Paula Novotná poslala na instagramu všem ženám přáníčko k jejich svátku: Buďte pyšné na to, kdo jste. Nestůjte v davu, ale buďte sami sebou. Jsme mocné, silné a báječné! Neexistuje limit, který bychom my ženy nedokázaly překonat.

 

Doufáme, že všechny ženy si svůj den užily! Děkujeme za to, že jezdíte a jste s náma! Víte jak. Stay awesome!