ISPO 2015 Jobe

IMG_7607.JPG

Světový veletrh sportu už je nějaký ten pátek za námi, ale teď je ten pravý čas začít vybírat prkno do nové sezóny. Vyzpovídali jsme proto několik výrobců, kteří vystavovali na ISPO 2015 a pochlubili se novinkami. 

Mezi prvními přinášíme firmu JOBE, která letos přišla hned s několika novinkami.

b2ap3_thumbnail_IMG_7598.JPG

„Od loňska jsme vyrobili několik nových prken a vylepšili náš pro model Conflict. Je atypický plochou vymezenou pro nose a tail. Široká plocha zajišťuje stabilitu, rychlost a flexibilitu hlavně na skocích. Deska má třístupňové rocker prohnutí a H.I.T. základnu, která zaručuje ještě lepší odpíchnutí od hladiny. Prkno je v prodeji ve třech velikostech.

Taky jsme letos přešli z biaxal vláken a triaxal , díky kterým jsou prkna ješte o něco pružnější.

Letos máme úplnou novinku Pitch, je to celodřevěná deska tvarem podobná Cinflictu. Prkno je určeno pro začátečníky, kteří se chtějí rychle naučit nové věci. Je levnější a tedy dostupnější pro širokou veřejnost. Tahle deska je vyrobena z biaxalu a díky tomu odpouští více chyb.

b2ap3_thumbnail_IMG_7600.JPG

Grase je prkno speciálne určené pro děvčata. Svojí funkčností je na tom stejně jako Conflict. Je to prkno pro holky, které vědí, co chtějí. Vyrábí se také ve třech velikostech.“

 

„Letos máme novinky i technologii helem. Helmy nejen chrání, ale jejich vnitřní výplň je ze stejného materiálu jako neoprény, takže máte 100% záruku, že vám nebude zima.b2ap3_thumbnail_IMG_7601.JPG