INTL 4 STAR X-Wake Opening – Int. 4 Star Event – CWWC Tour

Výzva k účasti na základě pověření a s povolením Rakouského svazu vodního lyžování a wakeboardingu (ÖWWV) a Sport Austria zvou ÖWWV a WFT na soutěž Wakeboard Contest 2024 v kategoriích Open Men / Ladies a na Mistrovství státu v kategoriích mládeže a seniorů v kabelovém wakeboardingu 2024.

LAO 2024 – Langenfeld Open

Wasserski Langenfeld Baumberger Str. 88, Langenfeld, Německo

LANGENFELD OPEN 2024

LANGENDFELD OPEN prezentované společností Liquid Force se vyvinulo v jeden z vedoucích světových wakeboardových závodů. Díky svému jedinečnému nastavení, LAO opět posunulo hranice profesionálního wakeboardingu.

3 STAR DUTCH WAKEBOARD NATIONALS 2024

Nizozemský wakeboardový závod NK wakeboard 2024, který se koná 6.-7. července 2024, je součástí světového žebříčku CWWC a je organizován Cablepark Down Under ve spolupráci s NWWB. Pro účastníky a návštěvníky je připraveno 3 hodiny oficiálního tréninku dne 5.

Wakelake Embily Open 2024

WakeLake Bratislava Cesta na Senec 12, Bratislava - Ružinov, Slovensko

Wakelake Embily Open 2024 je mezinárodní závod na kterém pojedou velká světová jména a to v Bratislavě!
Více informací je v detailu akce. číst dál....

UK WAKE NATIONALS 2024

Grendon Lakes Grendon Lakes, Main Rd, Northampton NN7 1JW, Spojené království, Northampton, Spojené království

O národním mistrovství UK Wake UK Wake National Championships zahrnuje jak Wakeboard, tak Wakesurf National Championships, které představují to nejlepší z UK wakesurfingu a wakeboardingu. UK Wakeboard National Championships probíhá již více než 20 let a korunuje národní šampiony v 11 divizích od Groms po Masters. UK Wakesurf National Championships probíhá již více než 3 […]