LIQUID FORCE TEST DAY WAKECHOMUTOV 8.5.2022

WakeChomutov Chomutov č.e.22, Chomutov, Česká republika

První zastávka LIQUID FORCE testovačky se uskuteční v domácím wakeparku v Chomutově. Budete mít možnost vyzkoušet si velkou škálu Liquid Force Wakeboardů.

LIQUID FORCE TEST DAY WAKE EJPOVICE 5.6.2022

Wake Ejpovice Ejpovice, Česká republika

Třetí zastávka LIQUID FORCE testovačky se uskuteční v Ejpovické wakeparku. Budete mít možnost vyzkoušet si velkou škálu Liquid Force Wakeboardů.

LIQUID FORCE TEST DAY WAKEPORT 2.7.2022

Wakeport U Jezera 1331, Brandýs nad Labem - Stará Boleslav, Česká republika

Šestá zastávka LIQUID FORCE testovačky se uskuteční v Wakeportu. Budete mít možnost vyzkoušet si velkou škálu Liquid Force Wakeboardů.

LIQUID FORCE TEST DAY WAKE MERKUR 9.7.2022

Merkur Pasohlávky ATC Merkur, Pasohlávky, Česká republika

Sedmá zastávka LIQUID FORCE testovačky se uskuteční v Wakeparku Merkur. Budete mít možnost vyzkoušet si velkou škálu Liquid Force Wakeboardů.

LIQUID FORCE TEST DAY SKI AND WAKE PARK TĚRLICKO 30.7.2022

Ski & Wake Park Těrlicko Chatová 102/13, Těrlicko, Česká republika

Devátá zastávka LIQUID FORCE testovačky se uskuteční v Ski and Wake Park Těrlicko. Budete mít možnost vyzkoušet si velkou škálu Liquid Force Wakeboardů.

WakeShop.cz TEST DAY – Veselý vlek Mnichovo Hradiště

Veselý Vlek K Pískovně, Mnichovo Hradiště - Veselá, Česká republika

Chci testovat! Testovačka začíná vždy kolem 10 hodiny a končí odpoledne. K zapůjčení budete potřebovat Občanský průkaz a kontakní informace. Důležité je že půjčujeme pouze Wakeboardy. Vázání si musí přinést každý sám! Jde nám oto že chceme aby jste rozeznali rozdíl mezi vaším a naším wakeboardem. Nandáme vám na naše prkno vaše vázání a aby jste rozeznali rozdíl. Kdybychom vám půjčili i vázání nebudete na něj zvyklý a nebudete se moct soustředit na rozeznání rozdílu v wakeboardech.