Načítám Akce

« Všechny Akce

UK WAKE NATIONALS 2024

20 července - 21 července

O národním mistrovství UK Wake
UK Wake National Championships zahrnuje jak Wakeboard, tak Wakesurf National Championships, které představují to nejlepší z UK wakesurfingu a wakeboardingu.

UK Wakeboard National Championships probíhá již více než 20 let a korunuje národní šampiony v 11 divizích od Groms po Masters. UK Wakesurf National Championships probíhá již více než 3 roky a rozhoduje o národních šampionech v mnoha divizích včetně skim a surfování ve wakesurfingu. Tato událost je mezinárodně uznávanou soutěží a body ze skóre události do výběru týmu pro tým GB ve wakeboardingu i wakesurfingu. Soutěže se účastní ti nejlepší ve Velké Británii včetně mnoha evropských a světových šampionů z týmu GB.

Zapište si data do diáře a těšte se na 2024 Midlands Nautique UK Wake Nationals, 19. – 21. července 2024 na Xtreme Wake.

O Midlands Nautique
Midlands Nautique je od roku 2007 hlavním britským distributorem Wakeboardových člunů a člunů Wakesurf Nautique. Značka Nautique je ve Spojeném království dobře zavedená od poloviny 60. let a vyvinula se v nejrozšířenější nabídku lodí na Wakeboard, Wakesurf a vodních člunů. Lyžařské lodě ve Velké Británii pro komerční i soukromé použití.

Midlands Nautique věří, že jejich tým má nejlepší znalosti a zkušenosti s produkty v oboru, spolu s vášní pro značku Nautique, nejprémiovější tažnou loď na světě. To jim umožňuje poskytovat soukromým majitelům lodí a předním britským lyžařským a wakeboardovým školám vynikající úroveň zákaznické péče a poprodejní podpory, kterou jejich zákazníci požadují. Znalosti o produktech, které jejich tým má, často vyhledávají další prodejci a majitelé turnajových člunů, kteří chtějí úroveň služeb, kterou majitelé Midlands Nautique dostávají. Pokud hledáte více informací o jejich kvalitních nových a použitých lodích na Wakeboard, Wakesurf Boats a Water Ski Boats, mohou kontaktovat Midlands Nautique a prodiskutovat jejich individuální požadavky.

 

O Xtreme Wake
XtremeWake, který se nachází u Grendon Lakes v Northamptonshire, nabízí aktivity jako wakeboarding na lodi, wakesurfing, lanový wakeboarding, paddleboarding a aquapark.

Kromě wakeboardingu a wakesurfingu na lodi má XtremeWake dvouvěžový systém Wake Station, který je obklopen 150 akry krásné přírody Northamptonshire. Systém dvou věží je skvělý způsob, jak udělat první kroky na vodě a seznámit se s Wakeboardingem, nebo pro ty, kteří chtějí zlepšit své dovednosti na palubě. Celkem je zde 12 sousedních jezer, z nichž tři jsou místa, kde Xtreme provozuje své vodní aktivity.

Původně Xtreme vzniká jako jednotka pro přestavbu karavanu v Great Oxendon, XtremeVan LTD. Společnost sponzoruje členy Team GB Squad včetně národního šampiona mužů 2022 Josepha Humphriese. XtremeWake hostil v roce 2023 UK Wake Nationals Championships a těšíme se, že bude hostit událost v roce 2024 a ještě větší rozruch na scéně UK Wake.

 

Podrobnosti

Zahájení:
20 července
Ukončení:
21 července
Rubriky Akce:
, ,
Štítky Akce:
, , , , ,
Webová stránka:
https://grendonlakes.co.uk/

Místo konání

Grendon Lakes
Grendon Lakes, Main Rd, Northampton NN7 1JW, Spojené království
Northampton, NN7 1JW Spojené království
+ Google Mapa
Telefon
+441933665303
View Místo konání Website