Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

WakeChomutov – zahájení

29.4.2023 @ 12:00 - 19:00

Vážení čtenáři,

s napětím jste jistě očekávali aktuální informace o letošním provozu našeho sportovního zařízení. Je nám líto, že kvůli závadě na velkém vleku, která se objevila koncem loňského léta a vyžaduje komplikovanou opravu v souladu s legislativou, bude celý proces značně zdlouhavý. Jelikož vlek je majetkem města, opravy jdou na jeho účet a je nutné provést výběrová řízení a další administrativní kroky. Ale i přes tuto nepříjemnou zprávu se budeme snažit vás uspokojit na malém vleku.

Letošní provoz se proto bude odvíjet následovně:
Malý vlek bude v provozu a všechny překážky z velkého vleku  budou na ni přesunuty. Instalace bude probíhat postupně, přičemž k zahájení bude připravena zhruba polovina překážek. U malého vleku bude nové startovací molo a velké molo u velké lanovky poslouží jako relaxační zóna pro odložení vašich věcí.

Dětská škola Honzy Bartoně bude i nadále v provozu, a přestože Honza nebude přítomen po celou dobu léta kvůli tréninkům pro MČR, školu zajistí zkušení trenéři a instruktoři jako mistr ČR Matěj Štěpánek. Navíc, bude možné navštívit školu wakefoilingu, paddleboardingu nebo longboardingu. Od května se také budou konat pravidelné lekce jógy, které bychom rádi přenesli i na vodu na paddleboardy.

Díky tomu, že velký vlek nebude v provozu, získáme více času na úpravu areálu a rozjezd nové gastronomie s kulturním programem. Můžeme vás ujistit, že u nás již neproběhnou večírky s hlasitou hudbou a následným nepořádkem. Jsme si vědomi problémů, které tyto akce způsobovaly, a raději dáme přednost kvalitnímu vztahu se zástupci města a našimi sousedy. Zaměříme se na příjemnou atmosféru s doprovodnou hudbou, která nebude přehlušovat vaše povídání, abyste u nás mohli trávit čas odpočinku. Veškeré průběžné informace budeme uvádět na našem Instagramu a Facebooku.

Otevřeme pro vás již tento víkend a to 29.4.2023 od 12 hodin a jako první akci kterou u nás můžete navštívit bude tradiční pálení čarodějnic v neděli 30.04.2023. viz plakát.

Podrobnosti

Datum:
29.4.2023
Čas:
12:00 - 19:00
Štítky Akce:
, , ,

Místo konání

WakeChomutov
Chomutov č.e.22
Chomutov, 43001 Česká republika
+ Google Mapa
View Místo konání Website