Kde se dá jezdit ve Spojených Arabských Emirátech?

Jezdit do Dubaje je trend. Sice ne úplně náš, ale trend to je. Je to takový velký nákupní ráj se vším umělým. Umělá sjezdovka, umělé ostrovy, umělé parky a dokonce i umělá prsa. A to asi oceníme nejvíc. A tak když už tam budeme, tak kde si tu zábavu užít lépe než u vody? A když u vody, tak rovnou na wakeboardu nebo wakesurfu.
Takže pokud patříte do kategorie lidí, co jezdí za takovou zábavou, tak je tahle informace přesně pro vás. Rodiče nebo holku pošlete na nákupy a vy si můžete užít to svoje. No dobře, tak holku vezměte sebou 🙂

Tak se pojďme podívat, kde se tady dá jezdit a kde to stojí za to.

LEMON WAVES

Lemon Waves nabízí širokou škálu aktivit souvisejících s wakesurfingem a vodními sporty. Zákazníci zde najdou personalizované lekce wakesurfingu pro všechny úrovně dovedností, od úplných začátečníků po pokročilé jezdce. Kromě výuky a pronájmu vybavení Lemon Waves pořádá také speciální eventy a soukromé akce, které jsou ideální pro skupiny a firemní týmy. Pro ty, kteří hledají jedinečný zážitek na vodě v srdci Dubaje, Lemon Waves představuje ideální volbu.
Lemon Waves nabízí balíček „Meet & Greet“ za cenu 200 AED na hodinu. Tento balíček umožňuje zákazníkům sdílet jízdu s ostatními a zažít setkání s novými lidmi během wakesurfingu. Služba se poskytuje na místě s nejnovějším wakesurfingovým člunem Heyday Boat z roku 2023. Lemon Waves se nachází v Dubai Harbour, což je hlavní destinace pro wakesurfing a vodní sporty.

Cena 200 AED za balíček „Meet & Greet“ v Lemon Waves by tedy byla přibližně 1200 Kč podle orientačního směnného kurzu. Pro aktuální směnné kurzy doporučuji použít nejnovější finanční údaje nebo se obrátit na vaši banku. ​

VÍCE INFO ZDE


iWAKE DUBAI

IWAKE nabízí ultimátní dobrodružství s wakesurfem a wakeboardingem v Dubaji, kde si můžete rezervovat napínavé sezení a připravit se na jízdu, dobývání vln a nezapomenutelné zážitky. Tým IWAKE se specializuje na tyto aktivity, poskytující jedinečné lokace pro wakeboarding a wakesurfing v Dubaji. Pro více informací a rezervace můžete navštívit IWAKE.

Připravte se na jedinečný wakesurfingový zážitek s IWAKE v srdci Dubaje, kde každá vlna přináší nové dobrodružství. Ať už jste začátečník nebo pokročilý jezdec, IWAKE má pro vás ideální sezení. Níže naleznete detailní ceník převedený do Kč, aby vaše plánování bylo co nejsnadnější.

Ceny wakesurfingu v přepočtu na české koruny jsou:

Wakesurfing (1/2 hodiny): 2340 Kč Wakesurfing (1 hodina): 4140 Kč Wakesurfing (1,5 hodiny): 6210 Kč Wakesurfing (2 hodiny): 8280 Kč Wakesurfing (2,5 hodiny): 10350 Kč

Pamatujte, že přepočet byl proveden s použitím orientačního směnného kurzu 6 Kč za 1 AED. Pro aktuální směnné kurzy prosím zkontrolujte s vaší bankou nebo finanční službou.

VÍCE INFO ZDE:


AL Forsan – Abu Dhabi

Al Forsan International Sports Resort se pyšní titulem prvního sportovního střediska na Středním východě, které představilo systém vodního kabelového parku. Tato novinka představuje obrovský kabelový systém natažený nad břehy speciálně vybudovaných jezer pro začátečníky i pokročilé jezdce. Kabel cestuje rychlostí mezi 29 až 35 km/h (v závislosti na úrovni zkušeností jezdce), táhne účastníky jezerem na jejich vybraném prkně či lyžích, ať už jde o wakeboard, kneeboardy, nebo vodní lyže.

Systém kabelu může zároveň obsloužit více jezdců, což účastníkům poskytuje více akce a méně čekání. Pro nováčky, kteří se chtějí naučit nějaké profesionální triky, je k dispozici také systém 2.0.

Pro vstup je nutné předložit emirátský průkaz totožnosti nebo pas.

Otevírací doba:

Všední dny: od 12:00 do 21:00

Víkendy a státní svátky: od 10:00 do 22:00

Al Forsan International Sports Resort nabízí nejen unikátní zážitek na vodě, ale také přináší novou úroveň adrenalinových sportů do regionu, čímž oslovuje jak začátečníky, tak zkušené jezdce, kteří hledají místo, kde mohou zdokonalovat své dovednosti nebo se jednoduše bavit na vodě.
VÍCE INFO ZDE.