LAO – LANGENFELD OPEN 2024 – update 26.4.

Langenfeld Open 2024, prezentované Liquid Force, se stalo jedním z vedoucích světových wakeboardových soutěží s unikátním nastavením, které opět posunulo hranice profesionálního wakeboardingu. Akce se koná v sobotu 4. května 2024 v německém Langenfeldu. Pro dospělé jsou vstupenky včetně vstupu na afterparty za 12 eur, pro děti a teenagery za 6 eur. Afterparty pro dospělé stojí 10 eur předprodej a 15 eur na místě. Významní sponzoři zahrnují Liquid Force, Nissan, Follow a Unit Parktech.

Pokud chcete být na místě v sobotu 4. května a užít si všechnu akci a atmosféru na břehu, zajistěte si svou vstupenku již nyní. Dospělá vstupenka zahrnuje vstup na afterparty. Věkový limit pro tuto vstupenku je nad 18 let. Cena vstupenky pro dospělé, která zahrnuje vstup na den i na party, je 12 eur, zatímco dětská nebo teenagerská vstupenka stojí 6 eur.


Mrkni na detail akce do našeho kalendáře.


Aftershow party na Langenfeld Open je legendární, ideální pro ty, kdo jsou starší 18 let a chtějí oslavit s wakeboardovou scénou a všemi sportovci. Vstupenky na afterparty stojí v předprodeji 10 eur a na místě 15 eur.

Langenfeld Open 2024 se chlubí první sekcí s bazénem UNIT Parktech spárovaným s Nico 2 signature — přivítejte creeper ledge! Změny také postihnou downrail, což přinese 13 barelových tun pro úžasný firecracker efekt. Kicker a bump nabídnou nespočet možností transferů hned ze startu. Držte se, dalších 5 sekcí bude brzy představeno. Poděkování patří partnerům akce za jejich podporu.

Jako třeba tohle. V těchto dnech dávají kluci z Langenfeldu a z UNIT PARKTECH, která v Langendfeldu má sídlo a je vlastněná stejnými majiteli, nový setup na letošní rok. Napřes se staví set v počítači a pak pár dní před akcí je realizace na vodě. To co už zveřejnili je dost slušný a fakt se těšíme závody.

Sekce 1
Pool, Nico 2 signature, Kicker, Bump, 13 lid barrel tons

Section 2
Kicker L  – left, Kicker L – right

Section 3
vlevo / center:Transition Curb Medium, A-frame Box, element of Lander Series
vpravo: Air trick area

Section 4.1
vpravo: UNIT M Kicker to Up Flat Creeper

Section 4.2
vlevo: Bump +, Add-on Rail +
Dolní část prvku Henshaw byla odšroubována a znovu připevněna.

Section 5.1
two elements of Three Level Ledge + Pipe + Booster + two Kickers

Section 5.2
vlevo: Nico Signature 1 (Classic) + Nico Signature 1 (Reshape)

Section6.1
vpravo: Funbox + Nissan Wall

Section 6.2
vlevo: Double Creeper + Pyramid RooftopLangenfeld Open 2024 slibuje nejen úžasnou atmosféru a akci, ale i novinky ve wakeboardingu, které nesmíte propásnout. Díky inovativním prvkům a podpoře partnerů se stává nezapomenutelným zážitkem pro všechny fanoušky i účastníky. Nezapomeňte sledovat další novinky a zajistěte si svou účast na této výjimečné události!