Liquid Force TAO 2018

Začátkem záři byla světu představena nová kolekce Liquid Force TAO 2018. Na českém trhu nové TAO očekáváme na přelomu března a dubna 2018. Grafika se tentokrát veze na vlně Candy landu.. a co nám kromě lízátek TAO 2018 přinese? 

I v roce 2018 zůstává Liquid Force u Flex Track systému na vázání. Drážky umožňují nastavení stance přesně na míru jezdce. Díky tomuto systému má jezdec větší kontrolu na svým prknem. Kvalitní dřevěné jádro je samozřejmostí a 3 stage rocker už je snadardem. Ani letos nenajdete na novém TAO flosny. Prkno je určené vyloženě pro parkové ježdění a je tomu přizpůsobeno na 100%. Ohebnost, lehkost i tvar nahrává do karet všem, kteří chtějí své ježdění posunout zase o level výš. Do světa vyjde ve čtyřech velikostech – 133, 137, 141 a 145.

Wakeskate TAO 2018 je stavěný jak pro vlekové ježdění na ofiko překážkách, tak i na punkové winchování a shred všeho, co jezdcovi přijde pod nohy. Konkáva skejtu je tvarovaná tak, aby chodidla všech jezdců našla tu svou jistotu. Hrany desky jsou zkosené do precizně vypočítaného úhlu, který jezdcovi umožní dělat shovity minimálně jako Daniel Grant. Wakeskate bude na trhu ve velikosti 39 a 41.

O Candyland design se postaral mladý designer Eric Hallquist, který pochází z Pensylvánie a kromě grafiky se věnuje i sám aktivně wakeboardingu za lodí. Vystupuje pod pseudonymem Solid Soul a více o jeho tvorbě se můžete dočíst na jeho okifo FB stránce zde.

TAO 2018 si už teď můžete předobjednat! Co takhle si třeba naspat Ježíškovi o novou desku? Pro objednání kontaktujte www.wakeshop.cz. 

https://vimeo.com/229413884://