Loic Deschaux – (ne)malý zabiják z Francie

Koukáte na video. V hlavní roli malej capart. Otáčí, sjíždí a skáče jako dospělej. Říkáte si: ,,Ty kráso, ten je všecky strčí do kapsy. Co jako bude dělat až vyroste?”…Tohle není ten případ. Ne počkat… Loic Deschaux – novopečený šampion WWA v kategorii 10-13 let je přesně ten případ!

LoicTeprve 11letý (!) Loic Deschaux žije uprostřed Alp ve Francii, konkrétně v resortu Aravis. Je tomu dva roky, co k snowboardingu přidal i wakeboarding. Svou vybroušenou krasojízdou už posadil na zadek do vody nejednoho staršího profi jezdce. Talentovaný Loic je členem Unleashed young teamu, JOBE teamu a výherce Multiple European contest 2016.

loic

Tento úřadující mistr Francie do 11ti let, si 31.října 2016 během WWA vysloužil obdiv všech, když ve své kategorii Boys (10-13) dosáhl až na první místo. Ostatní jezdce nechal daleko za sebou.

V zimě téměř nesundavá snowboard z nohou, přičemž na jaře a v létě se přesouvá do TNA wakeparku, který má nejblíž od domova. Protože už si to může dovolit, objíždí wakeparky po celém světě a poměřuje síly kde se dá. Je fakt malej, obrovsky šikovnej a hlavně se toho ani trochu nebojí. Svůj osobitý způsob jízdy popsal jako: agresivní, odhodlaný a rozhodný…Máme se bezpochyby na co těšit!

 

Mrkněte na jeho první video edit THE BEGINNING z produkce Taillefer :

 

Wakemag.net