Low line – beneath our streets

Produkční dílna Salt Street Production se specializuje na adrenalinové sporty, jejich ne zcela typickou prezentaci a nutno říct, že jsou v tom fakt dobří!  Tentokrát tahle partička zavítala do odvodňovacího sytému, do podzemí města Sheffield ve Velké Británii.

Tento podzemní systém zvaný Megatron, který je v dnešní době zapomenutý všemi, kteří se nad ním prochází, byl vybudován už v roce 1860 a měl chránit město před častými povodněmi. Mezi ridery, kteří se do tohoto netradičního projektu pustili byli místní wakeboarďáci Josh Tomlinton a Brad Beech. Při natáčení se realizátoři potýkali hned s několika zásadními problémy. Ať už to byl samotný winch, který nebylo snadné do podzemí dostat, nebo světla, která vyžadují velkou elektrickou spotřebu a generátor se do zaplavených prostorů s vysokou vlhkostí nemohl umístit. Světlo bylo nakonec vyřešeno LED osvětlením a bateriemi.

Co se týče čistoty vody, nebyl to žádný šlágr. Přeci jen se jedná o povodňovou vodu. Natáčení bylo náročné nejen kvůli stísněným prostorů, ale také kvůli všudypřítomné vlhkosti, která trápila techniku po celou dobu natáčení. O to víc je obdivuhodné použítí drona při natáení, který kvůli neexistujícíimu GPS signálu musel být navigován zcela manuálně.

Tak mrkejte, jak se tvoří opravdu unikátní wake video! Je to pecka!

Komentáře

komentářů