Low line – beneath our streets

Produkční dílna Salt Street Production se specializuje na adrenalinové sporty, jejich ne zcela typickou prezentaci a nutno říct, že jsou v tom fakt dobří!  Tentokrát tahle partička zavítala do odvodňovacího sytému, do podzemí města Sheffield ve Velké Británii.

Tento podzemní systém zvaný Megatron, který je v dnešní době zapomenutý všemi, kteří se nad ním prochází, byl vybudován už v roce 1860 a měl chránit město před častými povodněmi. Mezi ridery, kteří se do tohoto netradičního projektu pustili byli místní wakeboarďáci Josh Tomlinton a Brad Beech. Při natáčení se realizátoři potýkali hned s několika zásadními problémy. Ať už to byl samotný winch, který nebylo snadné do podzemí dostat, nebo světla, která vyžadují velkou elektrickou spotřebu a generátor se do zaplavených prostorů s vysokou vlhkostí nemohl umístit. Světlo bylo nakonec vyřešeno LED osvětlením a bateriemi.

Co se týče čistoty vody, nebyl to žádný šlágr. Přeci jen se jedná o povodňovou vodu. Natáčení bylo náročné nejen kvůli stísněným prostorů, ale také kvůli všudypřítomné vlhkosti, která trápila techniku po celou dobu natáčení. O to víc je obdivuhodné použítí drona při natáení, který kvůli neexistujícíimu GPS signálu musel být navigován zcela manuálně.

Tak mrkejte, jak se tvoří opravdu unikátní wake video! Je to pecka!