Marek Zach

marek murphy

Wakeboard/ wakeskate a jaký máš set up

Wakeboard Wakeskate a jiné kouzla mám asi 20 desek, a to už jsem půlku rozdal, protože se nevlezly do garáže.

Nejoblíbenější lokace a homecable

Lokal spot Těrlicko, ale nepreferuju žádný spot, každý má něco krásného, kvůli čemu se tam dá zase vrátit.

Nejoblíbenější trik a trik, který se právě snažíš pokořit

Asi indiglide z kikru pořádně masivní, pak nějaké spešl triky co nikdo nedělá, ale půlku triků ani neznám jménem :))) ale nedávno jsem odjel prvního mobydicka v Čechách, tak to mě celkem potěšilo.

Jak si se k wakeu dostal?

K wejku me dokopal stejnej pán jako do kajtu: Filip Holý, za to mu moc děkuju, změnilo mi to totálně život, ale pravda je že jsem ze skateboardingu měl několik operaci z kolenama a tak mě napadlo, že voda bude dobrá rehabilitace, tak jsem zajel na Těrlicko někdy kolem roku 99 heeee a po pár dnech na mě křičí dědek z vleku kurva při tom skoku nepouštej hrazdičku a vyšel z toho back mobius na face hiiii bolel,ale nikdo tehdy neměl páru co jsem to provedl.

Kdo je tvůj vzor?

Vzor na wejku nemám :))) jo vlastně jeden by se našel, ale nemůžu si vzpomenout na jméno :)))

Sportovní úspěchy

Heeee sportovní úspěchy jednou jsem vyhrál mistrovství české rep. Aniž bych o tom věděl :))) řekli mi to až kameramani z ČT 1 při rozhovoru po závodech. Už se mi taky stalo že mi volali ze závodů v Polsku, kde jako jsem, že mě čekají na pódiu a já už byl na cestě domů. Jinak mám par medailí z lyžování ,házené ,skateboardingu ,kiteboardingu a jsem trojnásobný mistr světa na snowkite. Ještě mám svůj Murphys cliff project, kde mám světový rekord ,ale na to se koukněte sami. A ještě jsem si vzpomněl ze jsem v roce 2014 vyhrál v Chomutově moje první závody masters.

Sponzoři

Black Meadow, Futurewakeboarding, Mystic, Pitcha, SPboarding,SPgadgets, Urbanears, Metro company, Colostrum immune, ENHAfreestyle.

Co máš zrovna v kapse?

A v kapse mám zrovna kupu písku, pár gramů trávy, filtry papírky z Torabora Xtream baru a asi 23 euro

Síň slávy