WAKE MERKUR 2017 – Mistrovství ČR i mezinárodní výběr

Finální video z akce roku je tady!

25. a 26. srpna 2017 proběhlo Mistrovství České Republiky ve wakeboardingu a wakeskatingu, spojené s 3. zastávkou 3* mezinárodního závodu Golden Wake Tour. 84 závodníků v moravských Pasohlávkách jednoznačně ukázalo, že se jedná o největší domácí wake událost sezóny 2017! Pro české wejkaře to byla hned několikanásobná výzva – utkali se o titul MČR, porovnali své výkony na mezinárodní úrovni a navíc se jednalo o jeden ze dvou nominačních závodů na Mistrovství Evropy s oficiálními body IWWF.

 

 

Závodníci na wakeboardu i wakeskatu ve všech ženských i mužských kategoriích, od U15 po Masters (30+), svými triky dostávali diváky do kolen! Ohromná gratulace patří právě jim, všem zúčastněným riderům. Chcete znát jména těch, kteří u poroty zabodovali nejvíc? Výsledkovou listinu najdete ZDE.

Aby toho nebylo málo, skvělou akci podpořili nejen fanoušci, ale i ti nejlepší sponzoři, bez kterých by to nešlo! O pitný režim se postarali Joker ciderCosta CoffeeBig Shock, čerstvé kokosy zajistili Cocoking a nechybělo osvěžení z tanků pivovaru Zíchovec, s křupavým doprovodem Yeschips.

Oblečení a (nejen) jezdecké doplňky obstarali Red FrogMystic a Nobile a o zábavu se postarali Break a leg a Ohňostroje Krupička. Nechyběli ani Suicide Angels.

Jezdce čekaly skvělé dary i od dalších sponzorů: FluffySki surf shopFreestyle KolbenkaLongshopStyx underwearWakeshopPrima COOL.

 

 

Fotogalerii najdete ZDE.

 

Víkend v Pasohlávkách nám opět potvrdil, že wake sporty přináší to nejlepší – skvěle strávený čas, pohyb, dechberoucí podívanou, skvělou společnost a nekonečnou zábavu. A že jejich úroveň v českých vodách jde stále nahoru!

A nezoufejte, stále to letos není vše. Spolu s partnery Golden Wake Tour 2017, wakelake.sk a Bratislava wake club, se na Vás už teď těšíme na závěrečném závodu Golden Wake Tour – 15. a 16. září v Bratislavě!