NAUTIQUE MASTERS VIRTUAL LCQ 2023

JAK TO FUNGUJE

Účastníci natočí neupravený 4 triky, 30-40 sekundový průchod a nahrají video na svůj účet na Instagramu (označte: @TheWWA a #MastersWakeLCQ) do 15. dubna 2023. Video nesmí být záběrem, který byl již dříve odeslán v rámci virtuální LCQ a musí být zaznamenáno v aktuálním kalendářním roce. Jakýkoliv materiál natočený mimo tento kalendářní rok může být diskvalifikován.

Vítězové budou oznámeni 1. května 2023.

Účastníci mohou odevzdat pouze jedno video, takže dokonale vystříbřejte svůj závodní průchod před nahráním.

Videa budou posuzována podle pravidel WWA panelem rozhodčích WWA World Series.

Nejlepší jezdci v každé kategorii obdrží pozvání na soutěž na Nautique Masters Water Ski & Wakeboard Tournament, která se koná 26.-28. května.

Všichni účastníci Masters LCQ získají body do celkového hodnocení WWA Wakeboard World Series a/nebo Nautique Wake Series.

PRAVIDLA PRO SOUTĚŽNÍ VIDEO

Startovné pro juniorské kategorie činí 100 dolarů. Juniorské kategorie mužů a žen jsou otevřené pro jezdce do 18 let s platným ročním členstvím v organizaci WWA. (Věk se počítá k 1. lednu 2023). Startovné pro profesionální kategorie činí 150 dolarů. Profesionální kategorie mužů a žen musí mít platné členství v organizaci WWA Pro. Vaše video musí ukázat jeden neupravený 4 triky průchod v délce 30-40 sekund natočený z lodi. Prosím, nevkládejte do videa hudbu. Jezdec musí zůstat v záběru po celou dobu trvání videa. Videa mohou být natočena v horizontálním nebo vertikálním formátu Reels. Neexistují minimální omezení rozlišení videa, ale všechny triky, včetně uchopení prkna, musí být viditelné pro správné posouzení. Nejste posuzováni na kvalitu vaší video produkce, ale na triky podle aktuálních pravidel posuzování organizace WWA, které naleznete ZDE.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Stáhněte si aplikaci WWA Rideline (dostupná ZDARMA na iOS, Android a Google zařízení) a vytvořte si účet. Zaregistrujte se na události v záložce události. Pro Masters LCQ neexistuje omezení počtu jezdců. Natočte svůj neupravený 4 triky průchod v délce 30-40 sekund. Máte čas až do 15. dubna 2023, abyste dokončili své video, takže si dejte tolik pokusů, kolik je potřeba, abyste svůj průchod dokonale zvládli. Nahrajte své video na svůj Instagram a označte @TheWWA a #MastersWakeLCQ. Předpokládá se riziko: Všichni účastníci souhlasí, že PŘEJMUTÍ RIZIKA a že organizace WWA nenese žádnou odpovědnost za zranění v důsledku tréninku nebo vývoje průchodu.

Pro každou kategorii je minimálně jedno místo k dispozici. V případě, že po potvrzení pozvánek zbývají další místa, více jezdců se kvalifikuje do události prostřednictvím LCQ.

 
 
Regenerate response

Přeložené informace z registrace:

Informace Kde? TADY v aplikaci WWA Rideline

Kdy? Přihlašovací období tohoto události proběhne od 1. dubna do 15. dubna.

Omezení MUSÍTE MÍT ČLENSKOU KARTU WWA PŘED TÍM, NEŽ SE BUDTE MOCT REGISTROVAT!

Další informace JAK TO FUNGUJE

 • Účastníci natočí neupravený 4 trikový průjezd v délce 30-40 sekund a nahrají video na svůj Instagramový účet (označení: @TheWWA a #MastersWakeLCQ) do 15. dubna 2023. Video nesmí být nahrávka, která byla dříve předložena v virtuálním LCQ, a musí být z aktuálního kalendářního roku. Jakákoli nahrávka z minulých let bude diskvalifikována.
 • Vítězové budou oznámeni 1. května 2023.
 • Účastníci mohou předložit pouze jedno video, proto perfektně natočte svůj soutěžní průjezd před nahráním.
 • Videa budou posuzována podle pravidel WWA soudním panelem WWA World Series.
 • Nejlepší jezdci v každé kategorii obdrží pozvání k účasti na Nautique Masters Water Ski & Wakeboard Turnaji, který se koná 26.-28. května.
 • Všichni účastníci Masters LCQ získají body do celkového hodnocení WWA Wakeboard World Series a/nebo Nautique Wake Series. PRAVIDLA KONKURZU
 • Vstupné pro juniorské kategorie je 100 dolarů.
 • Kategorie Junior Men a Junior Women jsou otevřené jezdcům s platnou roční WWA členskou kartou do 18 let (věk se určuje k 1. lednu 2023).
 • Vstupné pro profesionální kategorie je 150 dolarů.
 • Pro jezdce muže a ženy musí být platná členská karta WWA Pro Membership.
 • Vaše video musí ukázat neupravený průjezd se čtyřmi triky v délce 30-40 sekund, natočený z lodi.
 • Prosím, neumísťujte do svého videa hudbu.
 • Jezdec musí být v obraze po celou dobu trvání videa.
 • Videa mohou být natočena horizontálně nebo ve vertikálním formátu Reels.
 • Neexistují minimální omezení rozlišení videa, ale všechny triky, včetně záběrů, musí být vidět jasně, aby byly