Nová soutěžní disciplína na PČR!

Letošní rok je co se týče Poháru a Mistrovství České republiky plný novinek a překvapení. Kromě již zmiňované homologace IWWF (díky které mají jezdci šanci získat body do světového žebříčku) se můžeme pochlubit i novou soutěžní disciplínou!

Wakeboarding je vodní sport, jehož historie se začala psát již v 90. letech 20. století. K wakeboardu neodmyslitelně patří zábava, přátelé a taky domácí mazlíčci.

Již několik let můžeme vídat na videích ze světa, ale i z ČR, jak domácí mazlíčci zabíjí na wakeboardu. My jsme se rozhodli posunout tuto disciplínu na novou úroveň a tak jsme po inspiraci v Thajsku, kde se v loni jelo první psí mistrovství, rozhodli tuto disciplínu zařadit do soutěže i u nás.

Pravidla jsou jednoduchá. Máte talentovaného čtyřnohého kamaráda, který jezdí rád na wakeboardu? Neváhejte a přihlašte ho!

Psí výherci se mohou těšit na výhru v podobě roční dodávky granulí od našeho hlavního partnera Purina a možnost vycestovat na Mistrovství světa právě do Thajska.

Pravidla závodů jsou obdobná jako u nás dvounohých. Z kvalifikačních jízd se vyberou ti nej. Hodnotit se bude dojem a triky. Bodování budou taktéž ve škále 1-100 bodů.

Startovné je 50 CZK. V ceně startovného je celodenní pitný režim a svačina v podobě granulí.

Přihlášky ve formě jména psího kamaráda, rasy a vaší adresy posílejte na email klara@wsmail.cz.

Pište s námi historii wakeboardingu!