Oficiální trenérský kruz pro Wakeboarding

Zdravím Vás všechny,

těm které následující řádky nebudou přínosem se předem omlouvám za SPAM. Wakeboardová sezóna se pomalu rozbíhá a je nejvyšší čas se pustit do příprav na ni. Součástí toho je pořádaný kurz Trenéra Wakeboardingu ve spolupráci s Vyšší odbornou školou české unie sportu. Kurz je plně akreditován MŠMT a výstupem je licence trenéra II. třídy pro oblast Wakeboardingu.

Kurz se skládá ze dvou částí: 1. teoretická, která bude probíhat ve dvou víkendových blocích a 2. praktická, která bude na vodě.

  1. Teoretická část se koná v Termínu: 22. – 24. 04. I. část + 13. – 15. 05. 2022 II. část – VOŠ ČUS Praha (vždy víkend)
  2. Praktická část se koná v Termínu: 6.-12.6.2022, Wakepark Hradec Králové

V první teoretické části se budou probírat trenérská studia vč. všech součástí k tomu patřících. Vše budou přednášet pedagogové z ČUS.

Druhá praktická část bude převedení teoretických poznatků do praxe a prověření schopností jednotlivé úkony vysvětlit a předvést. Záštitu nad touto částí bude mít Tomáš „Jádro“ Jadrný.

Pro přihlášení do kurzu je nutné udělat dvě věci:

1)      Přihláška a zaplacení teoretické části na VOŠ ČUS na: Termíny kurzů – Obecná část trenérských kurzů licence B a C – Vyšší odborná škola České unie sportu s.r.o. (vos-cus.cz)

Otevřený termín mix léto 2022. Přihlášku je nutné podat do 12.4.2022!

 

2)      Potvrdit mi přihlášení na email: honza.klusacek@gmail.com kde Vám zašlu informace o praktické části (zaplacení praktické části bude stačit až před začátkem kurzu)

Cena kurzu je: 3 100,- za teoretickou část (hradí se přímo VOŠ ČUS) + za praktickou část doplním do pondělí (čekám na doplnění cen jízdného z Wakeparku HK).

V ceně kurzu jsou zahrnuty výukové materiály, pomůcky, a ježdění ve wakeparku. Ubytování si ve wakeparku zajišťuje každý účastník sám. Případné stravování je možné zajistit na každý den večeři.

Program praktické části bude upřesněn do konce dubna.

Podmínky pro zařazení do kurzu:

věk 18+

souhlas národního sportovního svazu o zařazení do kurzu (vyřizujeme sami s národním sportovním svazem po doručení přihlášky)

ukončené SŠ vzdělání (kopie/sken dokladu o ukončení SŠ vzdělání)

minimálně rok potvrzené praxe z registrovaného klubu u ČSVLW o praxi ve výuce wakeboardingu nebo práci s mládeží.

Člen klubu registrovaného u Českého svazu vodního lyžování a wakeboardingu.

Kurz není určen pro začátečníky nebo mírně pokročilé jezdce.

 

bližší informace: Honza Klusáček +420 777 692 293

Mějte se fajn.

S pozdravem a přáním hezkého dne

Honza Klusáček