Oficiální video 2.kolo PČR Těrlicko

Půlka léta bohužel za námi a stejně tak i půlka PČR ve wakeboardingu a wakeskatingu. Dne 18.7. se na Těrlicku u Havířova jelo již druhé kolo a my vám přinášíme oficiální video z týhle libový akce!

A jak akce probíhala? Už od rána bylo jasné, že tuhle akci si nenechá ujít spoustu lidí. Do 2.kola se zaregistrovalo celkem 40 jezdců a naplnili tak 6. kategorií. První kategorie, která otevřela celý závod byly neregistrované ženy a následovali junioři do 19 let.

O nejlepší trik dne se postaral Patrik Hanes, který předvedl neuvěřitelné tantrum to blind z překážky a díky svým skvělým výkonům si vyjel body na první místo v kategorii Muži OPEN.

Díky atraktivní poloze Těrlické nádrže a blízké polohy kempu si nenechalo akci ujít více než 500 diváků! Lákadlem nebyli jen jezdci a super místo pro opalování, ale také stánky od našich sponzorů, kde se diváci mohli zabavit a dozvědět něco víc o svých oblíbených značkách.

Pro veřejnost probíhala soutěž na vodě od firmy Gumotex, při které se závodníci utkali v napínavém sprintu na lodích a vítězové si odnesli hodnotné ceny. A stejně jako v prvním kole i tentokrát se jak jezdci, tak diváci mohli nechat zchladit, nabudit, povzbudit nebo osvěžit energy drinky od Monsteru a odpočinout si v jejich chill zóně.

Z pevniny komentoval závody a dění okolo Jirka Heller a za DJ pultem se tentokrát obejvil Dj LOV3SONIC. K wakeboardingu patří skvělá atmosféra a ta nechyběla ani tentokrát. Na břehu se opalovaly holčiny v bikinách, na trampolíně dováděly děti, na U rampě předvedli svůj um místní skejťáci a nakonec proběhla i exbihice na vodě v podání nejlepších jezdců Tomáše Jadrného a Patrika Hanese .

Po večerním vyhlášení se všichni naladili na vlnu oslav a ve 22:22 se opět kochali ohňostrojem. A pak?PÁÁÁÁÁÁÁRTYYYY

No a my před sebou máme ještě dvě akce! Těšíte se? My moc!