1.díl poháru ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu

Ahoj wake parto! Ať už jste závodník, amatérský jezdec, divák, fotograf, umělec, obdivovatel nebo trenér ze břehu, pro vás všechny tu máme finální rozpis a popis sobotní akce, kterou není nic jiného než 1.díl poháru České republiky ve wakeboardingu a wakeskatingu. 

Vše vypukne v sobotu v devět ráno v Pasohlávkách u Brna. Není, kde zabloudit vlek Merkur je pouhých třicet minut od Brna.Mapa_Pasohlávky_2014_24_06.indd

Jezdci se musí registrovat a vyzvednout si dres v devět hodin ráno, kdy se otevírají registrace.  Závodníci nenechávejte to na poslední chvíli a stavte se hned po deváté, konec registrací je již v 10:00! V 10:15 sraz závodníků a v 10:30 už startujeme! Pro registrované závodníky, kteřá chtějí trénovat již v pátek je připravené speciální jízdné a to od 10:00 – 15:00 za cenu 350 Kč a celodenní 550 Kč.

Kdo by se ještě chtěl přihlásit, stále má tu možnost!

Startovné na místě 350,-
Startovné na všechny 4 závody 999,-

O co vlastně závodníkům v 1.díle poháru jde? Každý závodník, který má zájem zúčastnit se Mistrovství ČR ve wakeboardingu a wakeskatingu, které se pojede 5.9. v Hradci, se musí povinně zúčastnit tří závodů ze čtyř, posbírat minimálně 100 bodu a mít platnou registraci ČSVLW, aby se na Mistrovství mohl kvalifikovat.

Na tribuně rozhodčích bude letos tato sestava:

Hlavní rozhodčí: René Król **

Jakub Poncar **

Lukáš Bystroň *

Dock master : David Šourek

Závodníci se utkají v těchto kategoriích:

• U11 – děti narozené v roce 2004 nebo později

• U15 – dívky a chlapci narozeni v roce 2000 nebo později

• U19 – juniorky a junioři narozeni v roce 1996 nebo později

• OPEN ženy a OPEN muži bez věkového omezení

• O30 – Masters ženy a muži narozeni v roce 1984 nebo dříve

• Wakeskate ženy a muži bez věkového omezení

Neregistrovaní jezdci mají taky možnost ukázat, co umí a to v 18:00!

I diváci si přijdou na své. Kromě obdivování výkonů těch nejlepších českých jezdců budou mít možnost užít si doprovodný program. V odpoledních hodinách (cca 17:30) bude mít exhibici Lior Sofer, který předvede, jak se jezdí ve světě a následně proběhne autogramiáda, kde zodpoví všechny vaše otázky.

Deštníky nechte doma a vytáhněte letní klobouky, protože bude šajnit! Ale nebojte žádnej pařák, teplota na sluníčku se bude pohybovat okolo příjemných dvaceti stupňů.

paso

Během celého dne se budete moci nechat zvěčnit u naší fun foto stěny. Nejlepší a nejvtipnější fotka vyhrává!  A pro zájemce, kteří chtějí svůj foto/video koníček posunout o level výš je připravena fotosoutěž. Registrujte se ráno, a když porota vybere právě vás, pojedete příště jako člen wakemag teamu! A pokud jste kameraman, který se chce naučit nové věci a vidět, jak funguje tvorba wake videa, stačí napsat na mail lev.seidl@seznam.cz. Dozvíte se více info a máte možnost stát se členem štábu!

V 19:45 vypukne Burger contest! Máte tajnou recepturu a víte, že právě váš burger je nejlepší? Nebo váš kámoš umí burgery, pro který byste zabíjeli? Přihlašte sebe nebo kámoše a vyhrajte! Soutěž, která osloví všechny vaše smysly a nejednomu divákovi budou téct sliny. Fakt! Registrovat se můžete na emailu: tereza@wsmail.cz nebo na místě!

O to, aby vám nic neuniklo se postará speaker Kubatt a poslechu bude hrát hned několik DJs a to DJ Basstien, DJ Sarco a Dj LuckyBoy!

V 19:00 bude slavností vyhlášení, předání cen, gratulace, ovace, potlesky, slzy, ale jenom radostný! No a pak, až všechno to napětí z jezdců opadne, přijde na řadu párty!

Pro soutěživé je připravené Limbo a super soutěž Monster to blind! O co se jedná? Přihlaš se a uvidíš! No a taky tajná hra pro odvážné. Tak se předveďte!

Ve 22:22 je připravený ohňostroj a vypouštění lampiónů štěstí!

Podrobné informace k závodu: Propozice Merkur

REGISTRACE NA ZÁVOD: http://pohar.wakemag.net/

Sponzoři:

Monster energy – Hlavním partnerem všech 4. dílů a mistrovství je Monster energy! Energeťák, který vás během dne osvěží, nabije, jezdce nakopne k výkonům a večer všechny k pořádnýmu mejdanu! Energy drink, který podporuje extrémní sporty po celém světě a dodává energii těm nejlepším sportovcům včetně Liora Sofera, který se za námi staví. Na místě bude k ochutnání hned několik druhů Monstera, je připravená tématická soutěž Monster to blind!

Monster energy web

MANA – MANA je pokrm, který podle legend seslal Bůh Mojžíšovi a jeho lidu, když putovali pouští. Tato „nebeská mana“ dala jméno našemu modernímu základu pro přípravu zdravé a vyvážené stravy. MANA je plnohodnotná alternativa jídla. Obsahuje vše, co lidské tělo potřebuje – bílkoviny, sacharidy, tuky, vlákninu, vitamíny, minerály, antioxidanty a stopové prvky.

MANA web

Marine – Jedna z největších obchodních a výrobních firem v oblasti vodních sportů v České republice.  Firma Marine dále zajišťuje dovoz, prodej a servis laminátových lodí, nafukovacích člunů, lodních motorů a široký sortiment lodního příslušenství.

Marine web

Pavel Svoboda – řeznictví, uzenářství, lidová jídelna. Do soutěžej o nej hamburger nám dodává maso to nej řeznictví z centra Prahy. Čerstvé maso můžete sami koštnout v ulici Zenklova 19 na Praze 8.

Řeznictví web

Ski-surf shop – Internetový a kamenný obchod v centru Prahy, který nabízí vybaveni pro kiteboarding/windsurfing a doplňky pro wakeboarding -neopreny a doplňky do vody od firmy ION. Na webu se dozvíte informace o super škole kiteboardingu a windsurfingu, kde si vás pod ochranná křídla vemou zkušení instruktoři.

Ski surf web

Cool socks – Tato česká společnost pro Vás vyrábí kvalitní ponožky, podkolenky a nadkolenky na zakázku již od roku 2011. Působí jako maloobchod i velkoobchod. Zpracuje pro Vás originální design v jakékoli barevné kombinaci, s libovolným nápisem či logem do podoby, jakou si my, zákazníci, zamilujeme. Špičková kvalita materiálů a precizní provedení jsou charakteristickými rysy výrobků Coolsocks. Wakemag si tyhle ponožky zamiloval.

Cool socks web

Goodboards – Výrobce kvalitních snowboardů, wakeboardů, lyží a longboardů! Kromě toho stylová board móda. Tahle firma dělá svoje desky s láskou a originálním designem. Ostatně mrkněte na jejich web, tam je toho halda!

Goodboards web

Liquid Force – Každý rok přichází tahle značka na trh s inovačními technologiemi výroby a konstrukce. Jedná se o boardy, které sednou a jezdec s nimi splyne v jedno. LF je na trhu již od roku 96 a kromě boardu, bot a vázaní má i svou kolekci oblečení, ve které budete nepřehlédnutelní.

Liquid force web

Wake shop – Všechno na jednom místě, přehledně a s jistotou kvality. Wake shop je každoroční sponzor a podporuje wakeboarding ve všech jeho sférách. Záruka kvality, tak to je wakeshop.cz

Wake shop web

Cake Café – V samém srdci Prahy se nachází oáza klidu s nejlepším kafem a zákusky. Na své si přijdou i hladovci určitě si vyberou z denního menu, kde můžou najít toasty, quiche, burgery a mnohem víc. K pití kromě vynikající kávy najdete v menu i domácí limonády, osvěžující drinky a vynikající víno. Jako bonus ke krásnému prostředí je milá obsluha, která vás přivítá s úsměvem a zlepší celý den!

Cake café web

Board star –  Shop pro všechny vyznavače extrémních sportů a streetwear. Jeden z největších online skateshopů v ČR. Přes 10.000 položek od VANS, CONVERSE, CIRCA, DAKINE, ROXY, BURTON, NIKE, DC, QUIKSILVER, METAL MULISHA a mnoho dalších!

Board star web

Zelinářství Komendovi – Do soutěže o nej burger nám zeleninu dodá zelinářství Komedovi. Zaručená česká kvalita a bedýnku čerstvé zeleniny si dokonce můžete objednat online! Mrkejte na web!

Zelinářství Komendovi

Šťastný sklípek – A protože první závody se jedou na Moravě, nesmí samozřejmě chybět ani víno! Šťastný sklípek Vám nabízí mimo dobrého jihomoravského vína také teplé i studené pokrmy. K poslechu i tanci je možné zajistit reprodukovanou i živou hudbu. To stojí za návštěvu!

Šťastný sklípek web

Pro PRESS bude na místě připravené zázemí a k dispozici budou členové organizačního týmu. PRESS registrace je možná celý den u registračního stánku. Samozřejmostí je přístup k oficiálním fotografiím od našeho fotografa a stejně tak k videodokumentaci.

 

 

 

 

 

1.kolo

header 1. kolo mčr

1.kolo

PLAKÁT 1. KOLO POHÁRU

setup