Premiéra filmu Prime

Už jenom týden a všichni se potkáme na nejlepší wakeboardové/snowboardové akci roku. Samozřejmě jde o Zlomu sezóny, který se koná v  Opatovické 22.11., a o kterém vám již měsíc poskytujeme informace na naší facebookové stránce. Krom toho, že je připravený bohatý program, fotosoutěž, taneční exhibice, hippie jump, spoustu dárků, snowboardové a wakeové filmy, párty, párty, párty, tak pro vás máme i jedno mega překvápko. Tím není nic jiného než premiéra skvělého wakeboardového filmu PRIME.

b2ap3_thumbnail_SHOTA-ON-BOAT.jpg

Původně se film měl jmenovat Prime Movers, ale tým se shodl, že název je moc dlouhý a tak se nakonec použilo jenom Prime. V překladu znamená prime něco, co je jedinečné ve své kategorii, na prvním místě a mimo jiné i úsvit. Všechny tyhle tři definice perfektně popisují celý film. Protože jestli něco Prime je, tak rozhodně jedinečný!

Film Seana Kilguse, tvůrce filmu Defy, který byl ve své době premiéry absolutní top a obdržel několik filmových cen. Těžko někdo tušil, že pokrok půjde tak rychle, ale je fakt, že Prime přichází s úplně novou dimenzí wakeboardingu. Krom techniky jízdy nastal velký pokrok i v kamerové technologii a autentické záběry z helikoptéry posouvají film na stupínek jedinečnosti.

b2ap3_thumbnail_Screen-Shot-2014-11-06-at-10.36.23-AM.png

Kilgus si do svého filmu vybral nejlepší sportovce ze světa wakeboardingu. Ve filmu má svůj part například Rusty Malinoski (jako první wakeboardista odjel 1080 v soutěži), Harley Clifford, Danny Harf, Mike Dowdy, JD Webb, Aaron Rathy, Steel Lafferty, Trevor Mauer, Jish Twelker. Jezdci objeli s realizačním týmem celý svět. Natáčelo se na modrých jezerech Floridy, houseboty se jelo do severní Californie, navštívili i tři mrtvá jezera v Austrálii a shredovali v nejšílenějších parcích Lake Ronix a Batlle Falls.

Režisér nechtěl jezdcům diktovat, jak by měl film vypadat, ale rozhodl se dát každému z nich prostor převést svůj jedinečný styl a pohled na wakeboarding, jak ho vidí oni.

Pokud vás minul trailer k Primeu, zapněte HD, bedny na max, a nechte se nadchnout stejně jako my do tohohle bezva wakeovýho počinu. Vidíme se na premiéře!

Režie: Sean Kilgus

Produkce: Sean Kilgus, MasterCraft Boats, Jason Boertje

Formát videa: Natáčeno v kvalitě 4K kamerou Red Epic a 1080p Phantom Miro a Phantom Flex.

b2ap3_thumbnail_poster-zlomsezony-f.jpg

%d