Premiéra LF’N Awesome Praha

AWESOMEFB

UPDATE 21:10:2015
Máme pro vás další velké překvapení a to že filmy budou nejen 2 ale celkem 3.
Ten třetí který uvidíte těsně před hlavním filmem AWESOME, bude “SNOWBOARD ZEZULA TEAM GYOR 2015”.
Mrkejte na teaser a těšte se protože pro vás máme i tombolu do které nám SnowBoard ZEZULA přidal nějaké ceny.
V tombole budou ceny i od dalších partnerů jako třeba Mystic, WakeShop, Monster Energy.
A aby to nebylo málo tak vám přidáme ještě nějaké čepice a trička WakeMag.cz
Ale teď už mrkejte na Teaser  “SNOWBOARD ZEZULA TEAM GYOR 2015”

Čas je relativní a co teprve, když se člověk dobře baví! Taky vám to letošní léto děsně uteklo? Nám teda jo, ale mega jsme si ho užili. Spousta zážitků, akcí, nových přátelství a srandy na vodě! A ačkoli se na nás v obchodech začínají valit vánoční ozdoby a o sluníčko máme v těch krátkých dnech nouzi, naše wake sezóna ještě nekončí! Připravili jsme pro vás další akci pod taktovkou wakemag.net a tou je podzimní premiéra jedinečného Liquid Force N Awesome filmu plus premiéra videa ze všech 4 dílů PČR a finále MČR.

[sc:ad7]

Akce se bude konat ve čtvrtek 29.10. v Praze v Klubovně 2.patro. No a co všechno nás čeká a nemine? Hned u vstupu budete odchyceni sexy Jack Daniels hosteskama, které se postarají, abyste celý večer rozhodně nebyli na suchu! Vychutnáte si welcome drink v podobě žhavého Tennessee Fire panáka a zábava může začít! Kromě péče o doplňování pitného režimu Jacka Danielse Tennessees Fire se vám děvčata postarají o stylové párty kérky! No a s čím mixovat Jacka pokud je na váš jazyk moc ostrý? Přece s Monstrem! Monster Energy drink byl oficiálním partnerem během celého trvání PČR a MČR a proto nebude chybět ani na naší podzimní wake párty! Bez něho by to už ani nešlo!

awesome

Jedinečná filmová premiéra filmu LF´n Awesome bude vodvaz, na to vemte jed! Ve videu uvidíme hvězdy wakeboardingu Rapha Deroma, Daniela Granta, Nico von Lerchenfelda, Harley Clifforda a Boba Sovena! Ti nejlepší z nejlepších! Mrkejte na trailer!

No a samozřejmě, jak už to na akcích wakemagu bývá, párty nás nemine! Trsat budeme až do rána za hudebního doprovodu Dj Lucky Boye!

Tak si pište do diáře!

Kdy? 29.10.2015

Kde? Klubovna 2.patro, Dlouhá 729/38, Praha

Za kolik? Pro členy wsc 49 kaček, ostatní 99,-

FB událost ZDE