Raph Derome – Budoucnost wakeboardingu?

RaphDerome_portrait.jpg

Jendou za čas se k nám do redakce dostane email, při jehož zprostředkování vám čtenářům mi naskakuje husí kůže, protože je to fakt pecka. A jeden z takových je právě o Raphovi Deromovi. Název mailu byl: “Je tohle budoucnost wakeboardingu?” Tak už jste napnutí?

Lidé mají různé názory, jinak věci vnímají. Co se týče Kanaďana Rapha Deroma, tak jedna polovina si myslí, že je šílenec a druhá že polobůh. Sám Raph o sobě říká, že má rád jednoduchost a je introvertní, a sám neví, do jaké skupiny by se zařadil. Jeho nástrojem pro komunikaci se proto stal wakeboard. Jeho progresivní styl, kreativita a masivní nálož triků je mezi jezdci unikátní a dělá z něj jednoho z nejlepších jezdců světa. Nezáleží jestli si stoupne za loď nebo jezdí na vleku. Vždycky má v zásobě nepřeberné množství triků.

b2ap3_thumbnail_RaphDerome_1.jpg

Neutišitelný drive a oddanost je nesporným důkazem Raphovi lásky k wakeboaridngu. Nikdy dostatečně spokojený s odjetým trikem a sám se sebou. Neustálá snaha o progres a vývoj sportu svou vlastní cestou. To je v jednom odstavci styl a život Rapha Deroma.

Následující video je dílem dvouleté neúnavné práce a snahy zachytit duši wakebordingu a visuálním důkazem pro všechny okolo, že je tady něco víc než jen mistrovství a kontesty. Něco většího a přesahujícího.

Společně s partnery Red Bull Media House, Billabong a Malibu Boats objel Rapd své oblíbené spoty včetně jeho nejoblíbenější Floridy, jeho domovinu Quebec a Ontario Place.

Tak co myslíte, je tohle budoucnost wakeboardingu?