Red Bull Winch Sessions

Shuvit, Kickflipy na vodě, kickflipy na překážky, big spiny… Tohle všechno jsou triky známé ve skateboardingu a pro nás hlavně taky ve wakeskate, disciplíně, která nám roste před očima každým rokem. Scéna roste a s tím se logicky posouvají i hranice jezdců, hranice triků, hranice ježdění.

O jedno takové posunutí jde právě i v připravované akci, která nemá v Evropě dosud obdobu. Mluvíme o Red bull Winch Session, jež startuje tento týden na různých undergroundových spotech v rámci České a Slovenské republiky.

Za organizaci celé akce vděčíme hlavně úspěchům a schopnostem naší kamarádky Zuzky Vráblové, několikanásobné mistryni světa a jediné zástupkyně rodiny RedBull mezi našimi jezdci. Nemluvě o jejím super partu ve videu SugarBeat.

Zuzka dostala super nápad a spojila se se svými známými, aby zde vytvořili jedinečné video a předvedli nám ojedinělou akci vůbec. A těmi známými není nikdo menší než současné legendy světové wakeskate scény – Andrew Pastura, Ben Horan a Ollie Moore.

Za plné podpory teamu Redbull si v Praze sbalí pár karavanů a vyjedou na týdenní tour plnou winchování, wakeskatu, zábavy a neskutečných věcí.

Pouze připomínáme, že Andrew je několikanásobným světovým wakeskaterem roku a mezi triky všech těchto jezdců patří flipové náskoky na překážky, všechny možné shuvy, big spiny a všemožné další parádičky. Všechno hlavně na jistotu a v neskutečném stylu. Jak je to možné? I na to se budeme v průběhu akce ptát jednotlivých jezdců a sledovat pro vás, v čem jejich mojo tkví.

O celém projektu vás samozřejmě budeme v následujících dnech a týdnech informovat a postovat vám zde natočené materiály, rozhovory s jezdci a informace, co se aktuálně kde děje.

Pokud chcete být aspoň trochu aktuálně při tom, můžete sledovat živý blog od kolegů z REDBULLU:

 

Live Blog  - RedBull Winch Session CZ/SK 2015

VSTUP – Live Blog – RedBull Winch Session CZ/SK 2015

 

A nebo hledej: #winchsessionczsk

A taky nezapomeňte sledovat naše stránky, neboť WAKEMAG je jediné médium, které bude aktuálně v místě dění.

A tady je malá ochutnávka poslední podobné akce, která se jela pod patronací Nike. Koukni se na „Thank you“

thank you from Silas Thurman on Vimeo.

 

 

Těšíte se? Jste zvědaví, co z této akce vznikne? My hrozně moc!

Stay tuned!