Report: Snowkemp Maximal Animal

Snowkemp s Maximal Animal Klínovec 2016 je za námi a my vám tu přinášíme report o tom jak to celé proběhlo a posíláme dárek v podání fotografií a videa 😉

Ještě, než se dostaneme přímo k akci, zmíníme, že veškeré přípravy proběhly dle plánu, o akci jste se mohli dozvědět na našich FB kanálech, či FB inzerci, nebo vidět plakáty po městě, dále jste se mohli o akci podrobně dočíst v médiích o lyžích a snowboardů jako je freeride.cz nebo wakeboardový portál wakemag.net, zavčasu vytvořené události bylo asi nejvíce sledování, protože zde od začátku roku pravidelně přibývaly aktuální informace o kempu a vše kolem něj.
Ti co se obávali, že nebude sníh v termínu kempu (3.-10.4.2016), se obávali zbytečně, protože my jsme Maximal Animal a své sliby plníme. Ty co nám věřili, zažili úžasný týden plný snowboardingu, sportu, tréninku, závodů, her, aktivit, focení, natáčení, opalování, grilování, koupání, emocí, zážitků, přírody, nových přátelství a odnesli si honosné dary od sponzorů.
Maximal Animal, Familia M.A., Monster Energy, Wakemag, Wakeshop, Snowbitch, Capita, Unit a Skiareál Klínovec.
To je SNOWKEMP s Maximal Animal.
IMG_5306

Banán – indy grab na skoku

Pojďme se tedy dozvědět něco víc o Snowkempu s Maximal Animal.
Maximal Animal partu zná, už skoro každý, ale pro ty co se o nás dozvěděli právě teď. Jsme parta, která je na scéně extrémních sportů 7let, dostali jsme se do podvědomí svojí originalitou, přátelstvím a láskou. Následovalo focení, závody, sponzoring, cestování, po té pořádání akcí, správa sportovišť a v dnešní době se nejvíce věnujeme vám, široké veřejnosti jakoje například Maximal Animal Škola nebo Maximal Animal Akademie.
Vše o Maximal Animal najdeš zde:
IMG_5920

Couch Vorlo Negro pózuje při práci s vrtačkou T9

Ač toho máme hodně za sebou, toto byl první zimní kemp, který jsme pořádali sami za sebe. Absolvovali jsme spousty akcí, všechny byly super, ale co se týká kempů, něco nám tu chybělo.
Proto jsme se rozhodli uspořádat 1. Snowkemp s Maximal Animal na Klínovci a to co nám chybí, to se dozvíte přímo na našem dalším kempu, nee dobře něco málo vám prozradíme i zde 😉
Snowkemp je hlavně zaměřený na snowboarding, lyže a hory, ale i na zážitky z celé akce.
Naším cílem je, aby jste odjížděli domů naplněný emocemi, vyprávěli o tom svým blízkým a byli unešeni co jste všechno prožili.
Kemp je hlavně o vás, o vaší spokojenosti, i když jste obdrželi podrobný program celé akce na každý den, mohli jste si ho formovat dle sebe. Pokud jste, ale nechtěli, nenechali jsme vás vydechnout. Hned od rána, až do vašeho usnutí jste měli stále co dělat. To vše zvládnout dodával energii Monster Energy a originální program pečlivě vytvořený Maximal Animal týmem, který se o vás po celou dobu staral i trénoval, jmenovitě Honza Vorlík (Vorlo Negro), Pavel Jančata (Lapel Laplovič), Ondra Kovář (Sukutr) a Matouš Karlík (Fatuš).
IMG_7008

Vyhlášení freestyle závodu ve snowparku v kategorii začátečníků (1.Anička Tomanová 2.Samuel Fejgl 3.Lucie Boudová a Sára Šmolková)

Chtěli bychom vyhoupnout kuriozity týdne, kdy kempeři měli krásné ubytování, s krby, společenskými místnostmi, velkou zahradou a výhledem na celý Skiareál Klínovec.
Být na horách koncem zimy, obrovské plus, krásné počasí, teplo a kopec převážně jenom pro sebe.
Speciální snowpark postaven pro kempery, přístupný i veřejnosti.
Test centrum od firmy Snowbitch (Capita, Union)
A největší snowboardový zážitek, večerní lyžovačka s osvětleným snowparkem do 22h, úlet.
Dva 6 letí ďáblové, Anička a Sam, kteří dělali radost všem okolo sebe, velmi šikovní a ještě o nich hodně uslyšíte.
Klement 49let, velký respekt, uznání, jezdil všechny skoky a bedýnky.
IMG_6668

Václav Toman 13let parádní tweek na skoku

Závěrem tě ještě zveme na přicházející letní sezónu, která je náhradou za zimu v podání wakeboardingu. Zde jsme pro tebe připravili MČR, wakekempy, wake závody, wake pohodu…Na vše se můžeš zeptat nás, nebo přímo na Wakemag.net, zde najdeš vše o wakeboardingu nejenom v ČR, a zde zase najdeš veškeré věci k wakeboardingu – Wakeshop.cz.
Děkujeme všem kemperům za to, že za námi dorazili a všichni jsme si Snowkemp s Maximal Animal užili jako jeden tým, jedna velká rodina. Někteří se teprve naučili jezdit na snowboardu a pro většinu kemperů byla návštěva snowparku tou první. Všichni jste byli opravdu šikovní a úžasní.
A ano další ročník bude, předběžný plán je (2.4.-9.4.2017), od září očekávejte první pozvánky a informace o Snowkempu s Maximal Animal na Klínovci 2017 Vol.2.
IMG_6302

Večer plný splněných přání ala pouštění lampionu

Na tomto odkazu najdeš, 1.Video, 2.všeobecnou foto galerii snowkempu, 3.BONUSOVOU fotogalerii kde má každý kemper 5 fotek na víc:
Další poděkování patří:
Skiareálu Klínovec za pomoc a podporu.
Chatě Apolena za nádherné ubytování a vstřícnost.
Familia M.A. za vše
Pinkki Production za skvělé video.
Sosy Sokol za parádní fotky.
Johance Tomanové za “vychovatelské” schopnosti
a sponzorům za honosné dary:
Snowbitch, Capita, Union, Monster Energy, Wakeshop.cz, Wakenet.net
Čaute, zdraví vás celá Maximal Animal crew
Text: Vorlo Negro
Video: Pinkki Production
Foto: Sosy Sokol