Report: Národní den wakeboardingu

DSC_2753.jpg

 

Druhá oficiální oslava Národního dne wakeboardingu je za námi a sezóna už je oficiálně v plném proudu. Kdo se akce zúčastnil, jistě potvrdí, že to stálo za to a o zábavu nebyla nouze. Kdo nepřijel, rozhodně přišel o hodně, a už teď by si měl v kalendáři udělat puntík u 8. 5. 2015, aby mu příští rok akce neušla!

Počasí ten den vypadalo všelijak, ale příroda nám byla nakloněná a kromě jarního deštíku ráno jsme nezmokli a chvilkami se jezdci mohli usušit i na sluníčku. Po příjezdu do areálu se všem věnovaly ochotné a krásné hostesky, které měly veškeré informace o wakeparku a rády s čímkoli poradily a pomohly. 

Nově příchozí jezdci měli možnost zapůjčit si to nejlepší možné vybavení na trhu a jako první potrápit tyhle špičkové desky.  V happy hours se jezdilo zadarmo, jinak v průběhu celé sezóny (mimo speciální akce, kdy jsou jin výhody) platí stále nabídka vyzkoušení si wakeboardu a hodinu za 99 Kč (vybavení + permice). 

Během odpoledne nás bavil svou hudbou Dj Lucky Boy od Monsteru, a  o plechovky Monster energy se i soutěžilo. Technice se bohužel poručit nedá, a když se rozhodne nefungovat, tak prostě nefunguje. I my jsme na chvilku měli trable s vlekem, které však nebyly pro šikovné správce vleku problémem a díky soutěžím o ceny z wakeshop.cz se nikdo nenudil. Speaker Honza Vorlík bavil diváky celý den a těžko říct, jestli se u soutěží nasmáli více diváci nebo sami závodníci. Ti se utkali v závodě Běh s hosteskou (která byla dost životu nebezpečná, naštěstí i po pádu nikdo nebyl zraněn) a v závodech na paddle boardech, ze kterých nelze spadnout, a to vám potvrdí všichni zúčastnění, kteří se koupali naprosto dobrovolně. Na vodě nás v průběhu dne bavila svými výkony i banda s Fly Boardem, který si mohli vyzkoušet i diváci.

Vrcholem na vodě byly závody o hodnotný balíček od Wakeshop.cz. Největším překvapením byl nováček Luky Boula, který se do toho opravdu obul a všechny překvapil svým pokrokem, za kterým stojí Jakub Poncar a celý skvělý tým trenérů.

Když se kola vleku přestala točit, dorazila hvězda Andy Kolb se svým filmem Debut, který všem vyrazil dech.

Finálové výsledky závodu již brzy na našem webu společně s pořádnou dávkou fotek a videoreportu!

(foto k článku: Martina Boulová)