Report: Wakestore opening

Na konci prosince proběhl v Praze Na Václavce grand opening prvního ryze wakeboardového shopu a bazaru v ČR! Wakestore opening párty byla tradičně povedená, a i když se jednalo o všední den, oslavit to s námi přišli nejen Pražáci, ale i Mnichovo Hradiště a Brno! Děkujeme všem zúčastněním za parádní křest a těšíme se na další akci!

V ulici Na Václavce bylo už od odpoledne jasné, že se něco chystá! Muší křídla vlající na pozdrav všem příchozím a bar nabitý vším potřebným k uhašení žízně a něco malého k zakousnutí! Při openingu měli hosti možnost nejen obhlídnout shop a jeho arzenál včetně nových desek na rok 2017, ale i zkouknout premiéru pozvánky na Wakekemp 2017 a jeden z nejlepších wake filmů The Debut od Andyho Colba. K openingu se stahovala i foto soutěž, jejíž výherci održeli voucher na nákup Crazy handmade výrobků. Ti co nevyhráli smutnit nemuseli, protože na místě byl Crazy stánek s mega výběrem, a tak spousta hostů kromě super nálady odcházeli i se stylovým kulíškem či čelenkou.

A kdo z vás nedorazil na party, ať se přijde mrknout do shopu! Sami víte, jak ten čas letí a léto se nám blíží! Už máte výbavu? Inspirovat se můžete ve všední dny od 9:00-17:00 ve Wakestoru v ulici Na Václavce, kde vám se vším poradí naše skvělá Linda (kterou mimochodem můžete znát jako trenérku z našich wakekempů).

Takže ještě jednou díky všem, co to s námi zapili a těšíme se brzy na viděnou na další bájo akci!

Full galerku najdete na našem FB