Report: Zlom sezóny
|Včera byl Mikuláš! Byli jste hodní? Dostali jste plnou ponožku čokošky nebo brambor? Wakemag.cz ví, že co se týče wakeboardu, tak jste všichni vzorní a tak vám dnes přinášíme video ze zlomu sezóny. A fakt je boží!
Kdo byl, ví že to bylo mega skvělý, kdo nebyl ať zapne, zjistí že to bylo mega skvělý a příště ať dorazí!
Hřbetem celého večera byla premiéra filmu Prime, se kterým jeho autoři právě pořádají světové turné. My jsme měli to štěstí, že Prime dorazil i do Prahy a společně jsme mohli nevěřícně kroutit hlavou nad tímhle počinem. Prime je přesně takový, jako se o něm psalo v médiích. Dechberoucí a jedinečný.
Hlavním tématem večera byla ovšem fotosoutěž. V rámci večera probíhalo hlasování o nejlepší wakeovou fotku a vítězem se stal Matěj Štěpánek, který zachytil svou přítelkyni Adélku Cigáníkovou při poletu v Chomutově a domů si odnesl hodnotný wake set od firmy DUP plus další nálož dárků od našich sponzorů.
Fotosoutěž
1. místo Matěj Štěpánek
2. místo Daniel Duran
3. místo Petr Šuri
V Hippie jumpu předvedl neuvěřitelné věci Roman Blecha a vyskákal si tak první místo. Desky na kterých se skákalo samo nám do soutěže zapůjčil longboard shop ONE15.
Během večera byla k viděni skvělá BMX show od Spam partičky a taky taneční exhibice od Pentifull crew. Večerem provázel Štěpán Krpata a na taneční parket roztancoval DJ Akvamen. Během večera se toho dělo strašně moc a ještě mnohem víc, takže už není třeba zbytečně se rozepisovat, zapněte vide a nalaďte se na ZLOM SEZÓNY 2014!
Děkujeme celému organizačnímu týmu za skvělou akci a taky sponzorům, kteří nás podpořili, a bez kterých by to nešlo.
Wakeshop.cz, Freeride cafe bar, Freeride.cz, Boardstar.cz, Styx underwear, ONE15, Good boards, Melon helmets, wakeguru.cz, UBER, 4wake.cz, Ronix, ASB, USBmedia.cz, Jagermeister
Autor videa: Tomáš Kříž
Reportérka: Natálie Kornalská