Retro: Wakemag má narozeniny

První online magazín o wakeboardingu v České republice? Ano, řeč je tady o magazínu Wakemag.net, který letos slaví narozeniny. A to rovnou kulaté!

Sám si prošel od svého vzniku pestrým vývojem, ostatně stejně jako rozvoj wakeboardové komunity u nás. Co však pro své čtenáře přináší od počátku, jsou kvalitní informace rovnou od vody v podobě článků a videoreportáží. Časem začaly vznikat i videorecenze z wakeparků po celém světě a mediální podpora řady wakeboardových akcí. Zapomenout bychom neměli ani na samotná Mistrovství České republiky ve wakeboardingu a wakeskatingu.

Protože je tu Wakemag s námi již 11 let, rozhodli jsme se sáhnout do našich “archivů” a připomenout nám i vám vybrané akce, závody, recenze či kempy, na kterých jsme se podíleli.

 

Dnes tu máme video, kterým bychom rádi zavzpomínali na podařenou akci, na které samozřejmě ani Wakemag nechyběl. Před pěti lety jsme se sešli v Liberci a za pomoci winche a kickeru se z jindy obyčejného plaveckého bazénu stal na jedno odpoledne ráj wakeboardistů a wakeskaterů.