RIZZ’s TURN Nils Ritzmann at TURNCABLE

Nils Ritzmann vydal bombu videoklip “RIZZ’S TURN”, což je fakt hurá akce jeho sezóny 2023. Po tom, co si minulou sezonu ukořistil spoustu beden na pódiích, chtěl to všechno zakončit svojí video částí.

Společně s kámošem a kameramanem Nicklasem Dorferem se vydal do německého Thannhausenu, do parku Turncable. Tuhle wakeboardingovou mekku jste asi slyšeli, že jo.

Na místě je přivítali jako rodinu a měli plnou podporu celého týmu, aby mohli ukázat svoji kreativitu na maximum. Klíčovým hráčem byl Killian Hochstatter, co jim během týdenního natáčení zázračně proměnil vize v realitu.

Ritzmann neskryl vděk za volnost, jakou jim Turncable poskytl, hlavně že si mohli užít všechny překážky v parku.

V “RIZZ’S TURN” uvidíte neskutečné kousky a kreativitu Ritzmanna, jak se prohání po vodě s grácií a stylem. Video nejen ukazuje jeho skill na prkně, ale taky ukazuje, že ve wakeboardingový komunitě je přátelství a podpora na prvním místě.

Nils Ritzmann s tímto klipem definitivně potvrdil svoji pozici v špičce wakeboardingu a zanechal nevymazatelnou stopu ve sportu. Velký dík patří Turncable za to, že poskytli prostor pro Ritzmannovu kreativitu a že vytvořili prostředí, kde se kreativita může rozkvést.